2733
2734
عنوان

از ته دلم آرزوی مرگ میکنم...چرا ما زنا انقد بدبختیم

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه یه جور نیسن.... ازدواج سنتی هم بد نیست..... همچین میگی وای به حال ازدواج سنتی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2742
چقدر راحت درباره ازدواج سنتی نظر میدی!! ببخشید ولی فک کنم این حالت نتیجه به اصطلاح عشق آتشینته که ن ...

عزیزم شمام ک عشقو کوبوندی فداتشم. منم با عشق ازدواج کردم عشق آتشین خدارشکر راضیم. اما حرفتون معنیش کاملااا صحیحه : شناخت داشتن. چ توو سنتی چ عشق. 

💕ناراحت نشیا

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
چقدر راحت درباره ازدواج سنتی نظر میدی!! ببخشید ولی فک کنم این حالت نتیجه به اصطلاح عشق آتشینته که ن ...

👏👏دقیقا هرکی باشوهرش قهر میکنه برا همه نسخه میپیچه ک ازدواج پیفه و هممه ی مردا فلانن😒مجردارو میترسونن از ازدواج

به نیت 
با سنتی به‌خاطر عدم رسیدن به شناخت مخالفم نه این که چون عشق آتشینی وجود نداره  شما هم به احتما ...

ن.رسیدنی در کار نبود 

شوهرم عاشقم بوده و هس

ولی با این حال بیشتر اون منو ناراحت میکنه تا من اونو

2738
همه در نهایت عین هم هستن شوهر من تا سر شب سوپرایز و قربون صدقه و .... کلا مردهاذاتشون بیمعرفتتر ا ...

چی بگم الان شما خیلی ناراحتید 

ان شاالله درست میشه ...

بدرود                                      
هستند😭😭😭😭

مگه همه زنا مثل همن عزیز؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

چیکار ازدواج سنتی دارید ترس میندازید تو دل ما مجردا 😅 من دقت کردم خانوما تو زندگی لحظات عشق و عاشقیشون اصلا یاد ما مجردا نیستن همین که با شوهرشون دعوا میشه اولین نصیحتشون به مجردا اینه که ازدواج نکنید و دل نبندید و اینا 😁

شما هم انشاالله آشتی می کنید زندگیه دیگه برا همه پیش میاد مشکلات

هیچ رنجی بالاتر از این نیست که خوشبختی رو نداشته باشید که میتونستید داشته باشید!

نمیدونم چرا تو نی نی سایت همه از ازدواج سنتی بد میگن...ما تو فامیلامون هرکی سنتی ازدواج کرده خیلی خوشبخت شده...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
2706