2752
2734

اگه باردار باشم

همون تغییری باش که میخوای تو نی نی سایت ببینی! تو خوب باش، تو سنگین باش، تو مهربون باش، تو واسه بقیه وقت بزار... نزار خوبا تموم شن لنتی😉❤

نه بابا، اصلا هنوز به اثبات نرسیده که رنگ کردن مو روی جنین تاثیر میذاره. ولی برای احتیاط میگن تا ۶ماهگی رنگ نکنید بهتره. شما فقط اقدام کردید، چه ضرری😄

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه بابا، اصلا هنوز به اثبات نرسیده که رنگ کردن مو روی جنین تاثیر میذاره. ولی برای احتیاط میگن تا ۶ما ...

والا انقد خواهرام سرزنشم کردن که حد نداره، 

همون تغییری باش که میخوای تو نی نی سایت ببینی! تو خوب باش، تو سنگین باش، تو مهربون باش، تو واسه بقیه وقت بزار... نزار خوبا تموم شن لنتی😉❤

ن عزیزم

یادش بخیر منم یادمه ۶ هفته بودم اطلاعی نداشتم باردارم رفتم موهامو دکلره کردم تازه بی رنگ هم نمیشد دوبار برام گذاشت

شکرخدا الان دخترم داره با خواهرش بازی میکنه و فوق العاده باهوش هس

نه عزیزم، نگران نباش

عزیزم یه سوال دیگه، فردا وقت دندونپزشکی دارم بنظرت برم؟! 

زیر دلم بعد اقدام درد میکنه مثل بارداری😕

تو بارداری اولم که سقط شد هم همینجوری بود

نظرتو بگو کنسل کنم یا برم

ن عزیزم یادش بخیر منم یادمه ۶ هفته بودم اطلاعی نداشتم باردارم رفتم موهامو دکلره کردم تازه بی رنگ هم ...

خب الحمدالله😭

نه بابا . تا ۳ هفته بعدش هم اشکال نداره

عزیزم یه سوال دیگه، فردا وقت دندونپزشکی دارم بنظرت برم؟! 

زیر دلم بعد اقدام درد میکنه مثل بارداری😕

تو بارداری اولم که سقط شد هم همینجوری بود

نظرتو بگو کنسل کنم یا برم

عزیزم یه سوال دیگه، فردا وقت دندونپزشکی دارم بنظرت برم؟!  زیر دلم بعد اقدام درد میکنه مثل بارد ...

اگه میتونی صبر کنی چند هفته صبر کن، بیبی چک بزن اگه مثبت بودی نرو. اما اگه نبودی برو

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️

هنوز ارتباط خونی بین مادر و جنین شکل نگرفته. پس از نظر امپول لیدوکایین و ایناش مشکلی نیست ولی عکس دندون اگه بگیره شاید اشعه اش مشکل دار باشه. بگو بهشون اگه خواستن عکس بگیرن

خداوند به من نزدیکترین است
و همیشه حامی من
هنوز ارتباط خونی بین مادر و جنین شکل نگرفته. پس از نظر امپول لیدوکایین و ایناش مشکلی نیست ولی عکس دن ...

عکس دندونمو خداروشکر قبل از اقدام گرفتم

اگه میتونی صبر کنی چند هفته صبر کن، بیبی چک بزن اگه مثبت بودی نرو. اما اگه نبودی برو

میگم ینی بحساب اینکه باردارم و هنوز جنین شکل نگرفته زمان طلایی رو از دست ندم!!  یا ریسک نکنم؟!  اه نمیدونم چقدر پیچیده شد! 

2706