2733
2734
عنوان

از ته دلم آرزوی مرگ میکنم...چرا ما زنا انقد بدبختیم

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 48 پست
ن.رسیدنی در کار نبود  شوهرم عاشقم بوده و هس ولی با این حال بیشتر اون منو ناراحت میکنه تا من ا ...

خب باید مشکلاتتون را با هم حل کنید نه این که به خاطر ناراحتی های سطحی بگید ازدواجم بد بوده 

اگر این ناراحت کردن ها در حجم زیاده و یه جوریه که زندگی را متزلزل کرده خب این انتخاب اشتباه بوده ولی اگر سطحیه و قابل رفع باید هر دو همت کنید برای برطرف کردنش.عشق بدون منطق نمی تونه زندگی را زیبا کنه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شمام ک عشقو کوبوندی فداتشم. منم با عشق ازدواج کردم عشق آتشین خدارشکر راضیم. اما حرفتون معنیش ک ...

عزیزم میشه بگی شما کجا و چطور آشنا شدین؟😁☺️😘

وقتی عاشق میشوی👩‍❤️‍👨همه دنیایت محدود میشود در یک نفر😌در نگاهش😻در صدایش...☺️و چه خوشبختم منی که دنیایم خلاصه شده در❤️تو❤️ تویی که بودنت جبران همه نداشته هایم است🤩 دوستت دارم مرد من👩‍❤️‍💋‍👨💋                  sen hep kalbimin en ğüzeı yerindesin  
نه☺

پس مردا هم نیستن گلم. انقدر مرد خوب داریم ک نگووو. 

فقط ماها ک عصبی میشیم دیگه فقط بدیا رو میگیم 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
عزیزم میشه بگی شما کجا و چطور آشنا شدین؟😁☺️😘

بله. ماخیلیییییییلییی اتفاقی و توو ی گروه تل ک  مربوط رشته تحصیلیم بود. اشنا شدیم. حرف زدیم. همو دیدیم و بیرون رفتیم و شناختیم و عاشق شدیم و ازدواج کردیم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
ممنون از نظرتون  ولی همه شبیه هم نیستند ...!

تهش همه مث همن واقعا

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2740
عزیزم شمام ک عشقو کوبوندی فداتشم. منم با عشق ازدواج کردم عشق آتشین خدارشکر راضیم. اما حرفتون معنیش ک ...

نه چرا ناراحت بشم گاهی دوستان یه نظراتی میدن آدم شاخ در میاره

کی گفته ازدواج سنتی عشق نداره!! 

کسی که خودش تجربه نکرده چطور نظر میده آخه

بله. ماخیلیییییییلییی اتفاقی و توو ی گروه تل ک  مربوط رشته تحصیلیم بود. اشنا شدیم. حرف زدیم. هم ...

پایدار باشین عزیزجانم😍😍😍😍😘😘

وقتی عاشق میشوی👩‍❤️‍👨همه دنیایت محدود میشود در یک نفر😌در نگاهش😻در صدایش...☺️و چه خوشبختم منی که دنیایم خلاصه شده در❤️تو❤️ تویی که بودنت جبران همه نداشته هایم است🤩 دوستت دارم مرد من👩‍❤️‍💋‍👨💋                  sen hep kalbimin en ğüzeı yerindesin  
پایدار باشین عزیزجانم😍😍😍😍😘😘

قربونت برم 💕💖

براتون دعا کردم به خواسته ات برسید

❤️مرسی

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

من خودم که استاد عشق اتشین بودم. واسه ازدواجم ترجیح دادم سنتی باشه با یه عالمه تحقیق و شناخت زیاد.. اینطوری احساس بهتری داشتم.. الانم عاشقشم چون قبلش همه جیزو سنجیده بودم و میدونستم لایق عاشق شدنه🥰

2706