2737
2739
عنوان

نرم شدن تنه ی گیاه ادنیوم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2374 بازدید | 91 پست
در کل نوع آبیاری تون اشتباه بوده. 

عکس خاکمو دیدی؟

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
گرما زیاد تو زمستون اصلا برای گل مناسب نیست. 

خوب ی بخاری روشنه دیگه با فاصله از گیاهه ...گیاهمم با فاصله از پنجره ی جنوبیه 

ایراد از ابم بوده مرسی ک گفتین خدا کنه از بین نره

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا چیکار کنم قارچ کش گرفتم چجوری استفاده کنم چند روز ی بار اب بدم؟ی بار برا ساکولنت قارچ کش گرفتم ...

یه قاشق مرباخوری تو یه لیتر آب حل کن. گیاه باهاش آبیاری کن 15روزبعد دوباره باهاش گیاه آبیاری کن دوباره 15روز بعد. 

هرچی گل داری با قارچ کش آبیاری کن. 

عاشق یدونه دخترم پسرای گلم
2728
یه قاشق مرباخوری تو یه لیتر آب حل کن. گیاه باهاش آبیاری کن 15روزبعد دوباره باهاش گیاه آبیاری کن دوبا ...

شما گلخونه ای یا همینجوری اطلاع داری 

باشه مرسی انجامش میدم 

ده روزی یبار اب بده دقیقا مال منم همیجور شد چند وقت پیش لز ترس اینکه کلا خراب بشه سر زنی کردم جدا کاشتم اتفاقا سرش ک کاشتم له کرد ریشه نداد ولی الان کم کم انگار تنش داره برگدر میاره 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   
یه قاشق مرباخوری تو یه لیتر آب حل کن. گیاه باهاش آبیاری کن 15روزبعد دوباره باهاش گیاه آبیاری کن دوبا ...

پس شما میگید از ابیاری زیاد ساقه ی گیاهم نرم شده؟ چون خاکش خوب نبوده و مرطوب نگه داشته

عکس خاکمو دیدی؟

آره دیدم موندم این چه خاکی استفاده کرده

این اصلا هیچ مواد معدنی والی برای رشد گیاه نداره. 

حتما خاکش عوض کن. 

خاک کاکتوس +پیت ماس+کمپوست بگیر مخلوط کن. 

خاک تمام ساکولنت ها وکاکتوس عوض کن. 

عاشق یدونه دخترم پسرای گلم
2740
ده روزی یبار اب بده دقیقا مال منم همیجور شد چند وقت پیش لز ترس اینکه کلا خراب بشه سر زنی کردم جدا کا ...

این گلخونه ای نکبت گفته بود ۵ روز ی بار اب اسپری کن فقط ب خاکش منم کردم فک کنم خاکش چون مناسب نبوده تو ریشه مرطوب مونده 

ینی میگی درست میشه؟

این گلخونه ای نکبت گفته بود ۵ روز ی بار اب اسپری کن فقط ب خاکش منم کردم فک کنم خاکش چون مناسب نبوده ...

نمیخاد اسپری کنی ابش بده ولی رو تنش نریز ده روز یبار ایشالله ک خراب نمیشه 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات