2733
2739
عنوان

یهویی خیلی نگران شدم

85 بازدید | 8 پست

شوهرم بدون رژیم و اینا یهویی ۴ کیلو کم کرده نگران شدم دور از جون ذهنم رفت سمت سرطان و.... نمیدونم چرا. البته خودش میگه چون تو مریض بودی و به غذا اینام نرسیدی از جهتی هم من و بچم مریض بودیم درگیر ما و شغلش بود استراحتش کمتر بود این هفته یکمی هم سرما خورد یعنی اینا ممکنه باعث کاهش وزنش باشه؟؟l منم مریض بودم و بی اشتها و کم خواب اما وزنم تکون نخورده خیلی نگرانشم.الانم دلش همش تو خواب صدا میده صدای قار و قور هزار جور فکر تو سرمه اهل دکتر رفتنم نیس 

عزیزم این ویروس هایی که اومده کاهش وزنم داره الکی نگران نشو🤗

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه منم مریض شدم و هیچی نخوردم اصلا وزنم تغییر نکرده

خب بدن با بدن فرق داره من شوهرم مریض میشه هیچ تغییری نمیکنه ولی من تامریضم میشه کلی لاغر میشم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2731
مطمئنی الکی نگرانم؟چرا همش سرطان تو فکرمه

حتما تو اینترنت زدی😅

نه آخه میدونن از علایمشه

بله علایمش هست فقط ۱۰ کیلو نه ۴ کیلو

تازه خودت میگی مریض بودید

حالا یه مدت بهش برس خوب میشه نگران نباش

2738