2737
2739

براتون مهم بود ک نجس نشه یانه.  اخه فرش ک نجس میشه دیگه  هرچیز خیس بزاری روش اونم نجس میشه دیگه مثلا دست خیس پای خیس وسایل خیس بعد با پای خیس میری اتاق خاب اونجام نجس میشخ در نتیجه کل خونه زندگی نجس میشه پس اینایی ک میگن بچمو ازاد گذاشتم فوقش اخرش ۲ تا فرشو میشوریم فازشون چیه ک فک میکنن فقط دوتا فرش نجس میشه! یام میخوان خودشونو گول بزنن

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم

خواهرمو ک گرفتیم شور.ت اموزشی تنش بود

البته دیرم گرفتیمش که کامل بلد باشه جایی رو نجس نکنه

ی چند باری قالیچه ها نجس شد 

تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی:)میشه برام دعا کنی دانشگاه مد نظرم قبول بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبلهام جمع کردم و فرشها رو گذاشتم موکت موند ۲۰ روز اتاق خوابم نرفتیم بخدا مجبوره آدم موکت و هر رخت خوابی که بود رو شستم تابستون بود

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2731
2740

چیز زیادی در این باره نمیدونم باید با دفتر مرجع تقلید تماس گرفت و ازشون پرسید ولی خدایی فکر نمی‌کنم به خاطر مسائل 

دینی لازم باشه اینقدررررررر‌ خودمون‌ رو عذاب بدیم 

ما هیچ گاه به امروز برنمی گردیم،هرچه را لازم است بردارید ...

من دختر بزرگم‌وقتی میخواستم از پوشک بگیرمش دوبار نجس کرد فرش رو که من هردوبار با شلنگ اب کشیدم چون هم خودم هم همسرم به شدت وسواس داریم با نجس و پاکی 

دختر کوچکم اما اصلا نجس نکرد خداروشکر 

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
خوب نجس ت که نمونده، همون لحظه پاک باید کرد، مثلا یک تشت یا وان میزاری زیر فرش، یا سریع جمع کنی بدی ...

اگه سریع جمع کنیم بدیم قالی شویی که دوباره میخواد جیش کنه چون زمان میبره تا یاد بگیره

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم

اگر میخوای با این تفکر بچتو از پوشک بگیری وهی دعواش کنی که جیش نکنی ای وااای نجس شد ای وای خیس شد اصلا بیخیال اموزش شو به بچه هم استرس وارد نکن ...بخوای نخوای نجس میشه اینو مشاور به من گفت باید نجس شدنو به جون بخری خواه ناخواه ...بعد اتمام آموزش یه خونه تکونی اساسی کردم فرشامم شستم بعدم به این شدت که شما میگی نیست 

عزیزم بچه رو آزاد می‌ذاشتیم فرش ها رو که ول نمی‌کردیم ، فرش ها رو کلا جمع کردم برای نماز هم یه جانماز بزرگ و یه پارچه زیرش می‌ذاشتم توی خونه با دمپایی رفت و آمد میکردیم و کل خونه در اختیار بچه بود 

سه چهار بار موقع جیش شلوارش رو می‌کشیدم پایین توی همون پذیرایی بهش نشون میدادم ببین محل خروج جیش کجاست ؟ وقتی میخواد بیاد بیرون ببین چه حسی توی اندام تناسلی داری ؟ دقت کن بهش 

بعد میگفتم ببین جیش رو اگر توی خونه بریزیم نمیتونه بره خونه شون بعد دو تایی سرامیک رو می شستیم و واسه جیش هایی که نتونستن برن پیش مامان جیش و بابا جیش دلسوزی میکردیم که آخی جیش کوچولو دلش میخواست بره خونه شون ولی توی پذیرایی مونده نمیتونه بره پیش مامانش چی کار کنیم به نظرت ؟ 

موقعی که جیش کوچولو میخواد بیاد بیرون کجای بدنت فشار داری ؟ مثانه رو فشار میدادم اینجا حسش میکردی ؟ آها از این به بعد به بدنت دقت کن تا زودتر جیش کوچولو بتونه بره خونه شون 

پسر من هرگز شب ادراری نداشت جز دو بار که هر دو بار خواب دیده بود توی توالت نشسته و خودشو ول کرده بود  😁 علتش همین بود که دستشو نمیگرفتم به زور ببرم دستشویی بچه دیگه احساس ادرار رو توی بدنش میتونست شناسایی کنه 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
2706