2733
2734
عنوان

همونم که راجب دختر خواهرشوهرم گفتم بیاین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 39 پست
ببخشیدا خب پریود هستی که هستی اون بیچاره چرا ظرف شمارو بشوره😳

امیدوارم همچین بچه ای رو مجبور باشی تحمل کنی که نیای اینجا قضاوت بیجا کنی

هیکلش سه برابر منه کسی ک هفته ای سه بار میاد ناهار و شام میمونه غلط میکنه دست به سیاه و سفید نزنه

مادر تو بودن قشنگترین حس دنیاست پسر قشنگم💙🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هفته ای ۳ با میان خونه شما؟؟؟؟ یا منظورت خونه مادر شوهرت؟ بعد با خانواده شوهرت با هم زندگی میکنین ...

عزیزم طبقه بالای مادرشوهرمم

هفته ای سه بار میان پایین و به محض رسیدن زنگ میزنن ک پاشو بیا اگه هم نرم ناراحت میشن

بخدا روانی شدم من ارامش و خلوتو دوست دارم

هفته ای سه بار😞😞خب کمتر دیدار کنید مگه مجبورین.

درهرصورت راهش خشونت نیست چون بد

بگو زندایی جان این کارو نکن.

من زن عموم قشنگ میگفت فریبا جان ما میخوایم حرفای بی ادبی بزنیم پاشو برو منم میگفتم باشه ومیرفتم(راهنمایی بودم)

وقتی ارزش خودتو بدونی دیگه به آدما تخفیف نمیدی.🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺
2731
امیدوارم همچین بچه ای رو مجبور باشی تحمل کنی که نیای اینجا قضاوت بیجا کنی هیکلش سه برابر منه کسی ک ...

شما هم مثل اینکه انقد خانواده شوهرت بهت رو داده فکر کردی کی هستی که داری عقده هاتو سر اون بیچاره خالی میکنی

شما هم مثل اینکه انقد خانواده شوهرت بهت رو داده فکر کردی کی هستی که داری عقده هاتو سر اون بیچاره خال ...

عزیزم آرووم باش 

این طفلت هم حق داره 

حداقل باید احترام سن زنداییشو نگه داره

در زندگی یاد گرفتم: با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند😏با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند🙄از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود😏و تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم🙄و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم:۱-به همه نمیتوانم کمک کنم۲-همه چیز را نمیتوانم عوض کنم۳-همه من را دوست نخواهند داشت(فدای سرم😊)

سلام متاسفانه منم این مشکلو با دختر جاریم دارم.هرچی پیش میاد میپره وسط به همه چی کار داره وکسی تذکر نمیده بهش.دیشبم یه دعوای مفصل سر اون با همسرم کردیم.

خداجونم شکر😍😙❤
2738
امیدوارم همچین بچه ای رو مجبور باشی تحمل کنی که نیای اینجا قضاوت بیجا کنی هیکلش سه برابر منه کسی ک ...

خانم شما شمشیر رو از رو بستی تو سنت طبیعتا بیشتر از اونه شما دنبال راه حل مقابله به مثل با بچه ۱۳ ساله میگردی اینجور خودتو سبک میکنی تو که نمیتونی باهاش کل کل کنی یه جوری جذبه داشته باش که طرف ازت حساب ببره

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞

استارتر اونور هم خیلی‌ها گفتن بهت

اینجا سرزمین عجایبه. منطق خیلی‌ها هم بی‌منطقی هست

چون یکی بچه‌س بیاد بزنت هم میگن اقتضای سنشه

محلش نده

اون روزایی که اومدن خونه نمون که بخوای بری پیششون

حریم خودت رو مشخص کن. دلیل نمیشه اون میاد مادرش رو ببینه تو بری پذیرایی کنی و ظرف بشوری

بی‌محل کن. آدم حساب نکن. نه خودش رو نه مادرش رو

من با همچین تحفه‌ای تو خانواده شوهر مواجه هستم

عملا از دستش ماهی یه بار میرم خونه مادرشوهرم

اونم هی صلوات میفرستم اینا نباشن

حرف زد محل نده

بذار باهات رودروایسی داشته باشه و جرات نکنه باهات حرف بزنه

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم

[QUOTE=173578597]عزیزم آرووم باش  این طفلت هم حق داره  حداقل باید احترام سن زنداییشو نگه داره[/QUOTتاپیک قبلشو بخون میگه دخترخواهرشوهرم وسطم حرفم میپره و اینا منم فقط گفتم اقتضای سنشه و بچه اس استاتر چرا باید به من بگی امیدوارم مجبور باشی همچین بچه ای تحمل کنی؟؟؟؟؟؟

استارتر اونور هم خیلی‌ها گفتن بهت اینجا سرزمین عجایبه. منطق خیلی‌ها هم بی‌منطقی هست چون یکی بچه‌س ...

دقیقا درست میگید

بخدا سخته تحمل اینجور دخترا که مطمئنم هستم خیلیاشون با همین طرز اخلاق بزرگ خواهند شد و تغییری نمیکنن

الانم باید همینکارو کنم رفت و امد و باید به حداقل برسونم چون روانم داره مریض میشه از دستش

نمیتونم کنار بیام یه نفر انقد رو مخم راه بره باید تو شرایطش باشن تا درک کنن چی میگم

شما هم مثل اینکه انقد خانواده شوهرت بهت رو داده فکر کردی کی هستی که داری عقده هاتو سر اون بیچاره خال ...

باشه من عقده ای

تو خوبی!

احتمالا یا ۱۳سالته یا جز همون مادرای بی عرضه ای که از مادر شدن فقط زاییدنشو بلد بودی عین خواهرشوهر من

باشه من عقده ای تو خوبی! احتمالا یا ۱۳سالته یا جز همون مادرای بی عرضه ای که از مادر شدن فقط زاییدن ...

اینم از ادبت.من ۲۴ سالمه جهت اطلاع از شیوه تربیت هم اطلاعات کافی رو دارم که بچم بزرگ شد عین شما نشه ریپ نکن لطفا

2706