2733
2739
عنوان

همونم که راجب دختر خواهرشوهرم گفتم بیاین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 39 پست
دقیقا درست میگید بخدا سخته تحمل اینجور دخترا که مطمئنم هستم خیلیاشون با همین طرز اخلاق بزرگ خواهند ...

عزیزم اگه با بچه دهن به دهن بشی هرچند حق با توئه ولی تو بده میشی

تنها راهش دور شدنه

الان دوران بلوغشه و رفتاراش نرمال نیست. تحت غلیان هورمون‌هاس. مادرشم حریفش نیست

قشنگ حد و مرز بذار

رو نده. این چیزا از صمیمیت زیاد و رفت و آمد کنترل نشده پیش میاد. کم ببینت یه احساس سنگینی و سردی پیش میاد جرات نمیکنه حرف بزنه باهات

هر وقتم تو جمعشون بودی حرف نزن و تو گروه‌هاشون نشین

دیدی جمع شدن و این بچه هم اونجاس بگو اومده بودم یه سر بزنم و برم. باید خونه‌م رو مرتب کنم. یا فلان کار رو دارم. برو خونه‌ت یا برو بیرون

سیاست یعنی این. بی‌ادبی نکردی. رفتی سلامت رو کردی و رفتی دنبال کارای خودت. اونام بمونن یا نوه یا دختر ظرفای ناهار و شام خودشون رو بشورن

راهش دوریه. نشین به حرص خوردن

کم ببینیش حتی وراجی‌ها و فضولی‌هاشم قابل تحمل میشه

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم از ادبت.من ۲۴ سالمه جهت اطلاع از شیوه تربیت هم اطلاعات کافی رو دارم که بچم بزرگ شد عین شما نشه ...

نمیخوای ریپ بشی تشریفتو ببر بیرون

هر زنی وقتی پریود میشه حالش بده شمامیای میگی پریودی اون چرا بایذ ظرف بشوره خودتو بزار جای من میتونی روز اول خونریزی ظرف ۲۰نفر ادمو بشوری؟؟ یا انتظار داری اون روز خاص یه نفر بجای فقط زر زدن تو جمع بزرگا وایسه کمکت کنه؟

مادر تو بودن قشنگترین حس دنیاست پسر قشنگم💙🧿
2728
حیف و صد حیف که بلد نیستم نی نی یارو تگ کنم

یاد بگیر حتما انجام بده

بجای طرفداری کردن از بقیه عقل نداشتتو به کار بنداز

متاسفانه فرصت ندارم با ادمی مثل تو سر و کله بزنم

مادر تو بودن قشنگترین حس دنیاست پسر قشنگم💙🧿
یاد بگیر حتما انجام بده بجای طرفداری کردن از بقیه عقل نداشتتو به کار بنداز متاسفانه فرصت ندارم با ...

حب شما از اون عقله داشته ات استفاده کن مشکلتو حل کن که نیای اینجا راهکار بخوای یکی هم عین من حقیقت رو گفت بتوپی بهش😂😂

2738
باشه من عقده ای تو خوبی! احتمالا یا ۱۳سالته یا جز همون مادرای بی عرضه ای که از مادر شدن فقط زاییدن ...

لطفا هر دو کاربر بحث رو تموم کنید

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻