2726

شما میگید تو که اینجوری فوش میدی خودتم تربیت نداری عزیزای من قضاوت نکنین

من که همشو تعریف نکردم من مادرم همیشه تذکر بهمون میداده نه توی جمع توی خلوت ک مثلا توی جمع بزرگا تو صحبت نکن

یا چندبار پیش اومد ک گفت زندایی خودتو کشتی تا نمره هات پاس شد (اخه من ترم اخر کرونا گرفتم حالم بد بود) ادم بهش برنمیخوره؟؟ یا یبار پریود بودم داشتم میمردم شوهرم بش گفت امروز بجای زندایی ظرف بشور گفت به من چه!

من هیچوقت بهش نپریدم همیشه با جونم عزیزم حرف زدم ولی کلا هفته ای سه بار میان پیشمون حق نمیدین کلافه شم؟ تمام فامیل عاصین ازش ولی مادرش عین خیالش نیست

مثلا راجب روابط زناشویی هم حرف میزنه

مادر تو بودن قشنگترین حس دنیاست پسر قشنگم💙🧿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من نمیتونم مهمون تحمل کنم🤢

فوقش دو ماه یه بار بیان

فمنیسم،،،دنبال برابری ،جهانی بهتر ، دنیایی که یه دختر بخاطر اینکه یه دختره آزادیشو ازش نگیرن !!! وقتی شب رفت بیرون از خونه بهش توهین نشه ، امنیت داشته باشه ،،، چه زن های ایرانی که به جای آواز خوندن مجبور نشدن سبزی پاک کنن چون فقط این جماعت معتقده صدای زن حروم و شنیدنش گناه ، زن باید تو خونه ظرف بشوره و سبزی پاک کنه :) ،،،وقتی تو بلاد کفر میرن مریخ و فیلمای درمورد پریودشون اسکار میگیره ، ما هنوز درگیر کیسه مشکی برای نوار بهداشتی هستیم :)))))طبق قانون ازدواج با دختر سیزده ساله هیچ‌ مشکلی نداره چون اونقدر بالغ شده که بتونه یک آدم دیگه رو هم به زندگی بیاره ، ولی همون دختر بالغ حق رای دادن،  گواهینامه داشتن ، بدون اجازه پدر از کشور خارج شدن ، حق مستقل شدن و حق به سرپرستی گرفتن یک فرزند رو نداره . ،،، این همون دنیاییه که یه عده تهی مغز ساختن ... اما میشه تغیبرش داد ... تغییر از من شروع میشه ، از تو شروع میشه، از ما شروع میشه ؛)

من نمیدونم موضوع چیه

ولی کلا از مزاحمی که ارامشمو بهم بزنه خوشم نمیاد 

🌱  فإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا  🌱 به یادآر شبی را که با بغض و گریه سر کردی و هر ثانیه انگار جان می دادی و تصور میکردی که این شب، تمام نخواهد شد.اما صبح ، با تلنگر آفتاب بیدار شدی، رسوبات غم را از صورتت تکاندی نفس عمیقی کشیدی، ازجایت بلندشدی و ایستادی تا قـویتر از روزهای قبل، برای آرزوهایت، تلاش کنی .غصه ها همینقدر کـوتاهند و سختی ها همینقدر زودگذر .

شما میبینی انقد داری اذیت میشه فاصلد و بیشتر کن باهاشون کمتر برو بیا کمتر باهاش حرف بزن این اخرین راهه به همسرتم بگو از جانب من چیزی ازش نخواد 

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲

ببین اینجا خیلی مهمه صحبتتو چطور مطرح کنی چون ما که اونجا نیستیم فقط از منظر پست  شما نگاه میکنیم وقتی جوری بنویسی که انگار از یه بچه سیزده ساله متنفری ملت جبهه میگیرن وقتی جوری بنویسی که نشون بده در ارتباط گرفتن بایه نوجوون  به مشکل خوردی سعی میکنن کمک کنن چون درک میکنن چی میگی

همه میدونیم بعصی نوجوون ها غیرقال تحملن 

بزرگترین دشمن هرکس خودشه

بلوغ سن حساسیه تو هر کس هم به شکلی بروز میکنه .. باید این سن رو بگذرونه ، پرخاش و دعوا جواب نمیده ، اون الان تو سنی هست که میخواد ادای بزرگترها رو دربیاره و ثبات نداره فقط باید با مهربونی موقعیت ها رو توضیح داد بهش تا ملکه ی ذهنش بشه به مرور

درست میشه

2706