2733
2734
عنوان

یهو یچیزی یادم اومد،خجالت کشیدم الان

| مشاهده متن کامل بحث + 830 بازدید | 62 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای همش۷سال پیش بودا،همون موقعم خیلی بد بوده.😔

عیب نداره همگیمون وقای عکسای ۷یا۸سال پیشمون رو نیبینم هنین حسو تو داریم پس تنها نیسی

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا

الان میگن این همون فلانیه ک اونجوری بود😂😂😂

صرفا جهت حرس دادن اسی

بعد از ازدواج با یک فرد، باید همیشه یادتان باشد که ممکن است در زندگی با اشخاصی زیباتر از او رو به رو شوید. اما تعهد و مسئولیت پذیری یعنی چشم بستن بر هوا و هوس های بعدی و احترام گذاشتن به انتخابی که قبلا داشته اید. ▫️ بعد از ازدواج، ما دیگر حق داشتن رابطه های موازی نداریم و این بهایی است برای داشتن یک فرد دائم که به ما آرامش و امنیت می دهد و با او می توانیم یک زندگی را بسازیم و فرزند داشته باشیم، می پردازیم.▫️ بعد از ازدواج تمام زن های دنیا برای مردها میشوند انسان و نه زن، و برای خانم ها تمام مردهای دنیا میشوند انسان و نه مرد، تمام شد و رفت. اگه امضامو دوس داشتی اینو هم بخون
2738

يادمه يه تونيك ازينا كه عكس چهره جلوشون بود توي حنابندون برادرشوهرم پوشيدم با شلوار لي

البته مجلس خودموني بود ولي بازم ضايع بود

بعد من كلي طلا داشتم ولي هيچ كدومو نزاشتم

مثل بچه ها بودم منم ٢٢ سالم بود😂😂😂

دوران پرشکوه کریپس نگم من😂😂😂

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
منم خجالت کشیدم 🤭🤭 شوخی میکنم هرچیزی زمان خودشو داره لابد اونموقع تو چشم نبودی

نه بابا اتفاقا تو چشمم بودم تازه نامزد کرده بودم،همه مقایسه میکردن.حتما میگفتن اون چقدر خانومه این چقدر بچس😑😑

16 سالم بود تازه عقد

عروسی عمم خونواده شوهرم بودن

رفتم ی کت دامن خز خریدم النم یادم میاد تهوع میگیرم😭😭😭

بعد از ازدواج با یک فرد، باید همیشه یادتان باشد که ممکن است در زندگی با اشخاصی زیباتر از او رو به رو شوید. اما تعهد و مسئولیت پذیری یعنی چشم بستن بر هوا و هوس های بعدی و احترام گذاشتن به انتخابی که قبلا داشته اید. ▫️ بعد از ازدواج، ما دیگر حق داشتن رابطه های موازی نداریم و این بهایی است برای داشتن یک فرد دائم که به ما آرامش و امنیت می دهد و با او می توانیم یک زندگی را بسازیم و فرزند داشته باشیم، می پردازیم.▫️ بعد از ازدواج تمام زن های دنیا برای مردها میشوند انسان و نه زن، و برای خانم ها تمام مردهای دنیا میشوند انسان و نه مرد، تمام شد و رفت. اگه امضامو دوس داشتی اینو هم بخون
2706