2737
2734

من تازه یکی دوماه بود نامزد کرده بودم که برادرشوهرمم گفت زن میخوام و خلاصه رفتن خاستگاری و بجای نامزدی هم سریع عروسی گرفتن.اون عروس از من ۱۶سال بزرگتر بود.یکی دوشب قبل عروسی فامیلاشون میومدن خونه اینا بزن و برقص. الان یاد تیپ خودم افتادم که چقدر خز و بچگونه بودم،یه بلوز نخی سفید که جلوش عکس خرگوش کارتونی داشت،با شلوار صورتی نئونی و کفش صورتی نئونی.یه شال بی ریخت صورتی هم مینداختم سرم و وسط قر میدادم.وای الان کلی خجالت کشیدم یادش افتادم،اخه چرا یه لباس مجلسی نمیپوشیدم،همچینم بچه نبودم ۲۰سالم بود،چی پیش خودشون فکر میکردن فک و فامیلاشون خدا میدونه.موندم خودم هیچی مامانم چرا هیچی نمیگفت که این لباس خونگی چیه میپوشی جلو اینهمه زن و مرد😐😐

واسه اون موقعت عالی بوده

شاخی بودی اون موثع

طبیعیه الان خز بشه

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

عکس خرگوش😑😑😑😑😑

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
2706