2733
2734
ببخشید فقط یه چیزی..میدونین که هیچ نظمی در هستی وجود نداره..تو هر هزارم ثانیه یه ابرنواختر بوجود میا ...

تو رو خدا اینقدر حرفا های غیر علمی نزنید در این زمینه که شما دارید ادعا هایی مطرح میکنید من پسا دکترا دارم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دنیا اگه هیچوقت تموم نشه چی میشه ... یا اینکه بلاخره یه روزی دنیا بوجود اومده دیگه نمیشه که از اول ه ...

جواب قطعی تابه حال نبوده و من حس میکنم همینه که فلسفه رو جذاب میکنه اینکه در واقع هدف جواب دادن نیست، انگار بیشتر هدفش سوال پرسیدن و کنجکاویه...👌

باران هستم، خردادی✌
ببینید این علمی که شما ازش دم میزنید اگر شما شنیدید من خوندم تا بالاترین درجه اش هم خوندم  و تو ...

ببخشید کدوم مراکز علمی ؟؟؟

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2731

[QUOTE=173568139]ببخشید کدوم مراکز علمی ؟؟؟[/QUO

اصلا حرف جهان موازی فلسفی هست علمی نیست. هر کس همچین ادعایی کنه دروغ محض هست. تازه وجود جهان 10 بعدی هم اثبات نشده اونم تیوری هست که بر اساس اون فلاسفه جهان های موازی را مطرح میکنند

اینا مزخرفه علم نیست من تخصصم هست . خبر علمی را که یورو نیوز نمیگه. خبر علمی تو مجلات معتبر چاپ میشه

اتفاقا خود من هم توی رشته خودم تا بالاترین مدرک دانشگاهی خواندم اما رشته ام فیزیک نیست که بگم به همه قوانیتش مسطلم میدونم فرق بین اخبار معتبر و. غیر معتبر چیه میدونم منبع علمی چیه چون کارم ایجاب میکنه اما اغلب اخبار علمی هم به زبان ساده برای مردم بیان میشن مثل همون کشف سیاه چاله ای که اخیرا قوانین انیشتن رو ثابت میکرد توی تمام خبرگزاریا بیان شد. م

[QUOTE=173568139]ببخشید کدوم مراکز علمی ؟؟؟[/QUO اصلا حرف جهان موازی فلسفی هست علمی نیست. هر کس همچ ...

شما فرمودید توی بزرگترین مراکز علمی کار کردید دقیقا کجا ؟ناسا ؟؟؟اگه ایرانید بیان همچین ادعایی یه کم بزرگنماییه 

2738
ولی من مسلطم برین سرچ کنید مرکز CERN من اونجا کار کردم

بیست وسه کشور در این مرکز مشارکت دارن 

Today  has 23 Member States: Austria, Belgium, Bulgaria, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Israel, Italy, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Serbia, Slovakia, Spain, Sweden, Switzerland and United Kingdom.
ایران جزوش نیست 

وب و اینترنت ریشه اصلیش این مرکز هست

اقای محترم شما از ایران نمیتوانید عضو  ناسا باشید قطعا اگه داخل یکی از این بیست وسه کشورم نباشید نمیتوانستید توی این مرکز کار کرده باشید 

یک نظریه هست به نام تیوری ریسمان . میگه اگر جهان ما 10 بعدی باشه اون موقع میشه وحدت بین نیروهای موجو ...

بله خوندم 

علم اکثرا بر پایه ی فرضیاته که هیچ وقت کامل نمیشه اما همیشه سعی میکنه تا منطقی توجیه کنه و فرضیات جدیدیش از قبلیا کامل تره 

اینکه بگیم تخیلاته درست نیست ، علمه و تا حد زیادی حقیقت رو پوشش میده اما نکته ای که هست اینه که ما هیچ وقت حقیقت رو مطلقا درک نمیکنیم چون هر لحظه ذهنمون حقیقت رو تو قالب ۵ تا حواس ترجمه میکنه و تغییر میده 

لطفا موضع گیری تعصبی دینی نکنید یا به علم نگید تخیل 

من حرفایی که زدم  منبع داشت (لطفا دوباره نگید نداشت چون دلیلی نداره دروغ بگم)

باران هستم، خردادی✌