2733
2734
پس منظورتون اینه که آدمها رو با توجه به علم وشناخت خودشون از خدا و دین ،مورد محاسبه قرار میدن  ...

سلام دقیقا اینطوره. ممکنه عالم فاسد مسلمانی به جهنم بره و کافری که به دنبال حقیقت بوده به بهشت. کسی که بیشتر میدونه و مرتکب اشتباهی میشه به مراتب گناهش بزرگتره تا یک آدم عادی. واقعیت اینه که اگر کسی دلش را پاک کنه دستورات الهی هم بهش برسه خدا وعده داده که هدایت میشه. اگر دلش پاک باشه دنبال حقیقت هم باشه اما شرایط اجتماعی شرایط فردی ... موجب بشه به حقیقت نرسه قبل از مرگش باز حقش ضایع نمیشه و خدا شرایطش را در نظر میگیره.

بله این درسته و اینا حقایق زیستی هستن اما ربطی به جواب سوال من نداشت(چون اصلا جوابی نداشت 👌😅میخواس ...

والا اگر درست کامنت منو میخوندید منم همینو گفتم جهان رو به جلو مگر اینکه اختلالی پیش بیاد و برگردیم به عقب مثل یه یویو وقتی پرتش میکنیم اول با سرعت به جلو میره ولی وقتی نخ یویو تمام بشه برمیگرده به عقب بیگ بنگ هم همچین انفجار و انبساطی رو داره طی میکنه که ممکنه برای ما بسیار طولانی باشه ولی برای زمان خودش ممکنه بسیار سریع و در عرض چندین ثانیه باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اره دیگه اصلا چ فرقی داره ادم اطلاعاتی داشته باشه یا ن بعد خودتون تایپک زدی سوال فلسفی بپرسید 

فلسفه درباره ی اصل و اساس حقیقته که هیچ وقت جوابی هم براش نیست و درگیر حاشیه نمیشه

اما سوالی که شما مطرح کردی درباره ی معنی واژس که ابزار خود انسانه و خود انسان هم میتونه تغییرش بده حتی وابسته به اینکه کجا ب دنیا بیاد معنی واژه ها براش متفاوت میشه 

ولی در هر صورت من گفتم جوابشو نمیدونم  خودت جوابشو بگو 

باران هستم، خردادی✌