2737
2739
اولا که علم فقط میتونه بگم انفجار بزرگی بوده حتی نمیتونه بگه اون ماده اولیه از کجا اومده و حتی نمیتو ...

تا به حال به هیچ طریقی نشده که منشا جهان توجیه منطقی بشه

و علاوه بر اون شما گفتین جهان نظم داره ولی طی بیگ بنگ و مشاهدات صریح علمی جهان به سمت بی نظمی و انتروپی حرکت میکنه و بیگ بنگ در واقع لحظه ای بوده که جهان نظم بالایی داشته (و اینکه بگیم بیگ بنگ و بمب اتم چون هر دو انفجار ایجاد میکنن با هم مقایسشون کنیم اصلا درست نیست اینا خیلییی با هم فرق دارن)

باران هستم، خردادی✌
خیر همچین چیزی نه تنها اثبات نشده بلکه خلاف علم امروز ماست. در تخیل همه فرض های غلطی میتونه مطرح بشه ...

من منبع داشتم که گفتم میتونید از منبع معتبر سرچ کنید

باران هستم، خردادی✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اما مرجع شما فقط کتاب هایی بود که یک نظر را تایید میکرد و هیچ ارای مخالفی نبود پس نمیخواید خودتون را ...

البته باهاتون موافقم اون کتابا همش تو یه راستا بود..چون دیدم شما آدم مذهبی هستین کتابای مذهبی رو که تو اون دوران مذهبی بودنم خوندم رو معرفی نکردم..اصلی ترین منبع من تو اون دوران کتاب مقدس مسلمانان و ترجمه و تفسیرهاش بود.

بشر علمش در برابر مجهولاتش بسیار اندکه. بشر حتی در مورد جهان مادی به خیلی سوالات نتونسته پاسخ بده چه ...

کاملا درسته اما نمیشه با خرافات هم توجیهش کرد

باران هستم، خردادی✌
2731

حرف آخر را میزنم و از حضورتون مرخص میشم. ببینید ادم اگر از علم میخواد شاهد بیاره باید کاملا به موضوعات علمی مسلط باشه. اون مطالبی که شما تو کتاب های عامه فهم میبینید بخشیش علم هست اما بخش عمده اش تخیلات هست نه علم. خوبه ادم تخیلم بکنه اما نه تا حدی که از راه منحرفش کنه و از واقعیات دورش کنه. طبق تیوری احتمالات محاله که این نظم تصادفی ایجاد شده باشه. این همونقدر خنده دار که گفتم بگیم با انفجار بمب هسته ای زمین و تمام ساختمان ها و اسمان خراش های روی سطح زمین ایجاد شده باشن. اینا حرفی نیست محاسبه شده. علاقه دارید مطالعه کنید کتاب دو هزار دانشمند در جستجوی خدای بزرگ را بخونید.

کاملا درسته اما نمیشه با خرافات هم توجیهش کرد

خوب این کاریست که شما  هم دارید میکنید چیزی را به علم نسبت میدید که نمیتونه جواب بده. این هم خرافاته. واقعیاتی مثل روح... وجود دارن علمم میگه من اصلا نمیتونم در این مورد نظر بدم بعد ما کاسه داغ تر از آش میشیم میگیم وجود نداره؟ این یعنی عین خرافات. دفاع از حق هم با دلایل دروغین خرافاته

بزارید حرفتون را اینطور اصلاح کنم. طبق تیوری نسبیت  عام انیشتین  از لحاظ ریاضی اثبات میشه ...

درسته با طی الارض موافقم

گذشته از نسبیت عام خیلی تئوری های دیگه(اکثرا بر پایه نسبیت خاص) برای سفر در زمان مطرح شدن گرچه از لحاظ تئوری درستن و مانعی ندارن جز سطح فناوری عصر امروز

و جدا از بحث و خیلی دوستانه من یه چیزی که متوجه شدم اینه که شما علم رو با دین تو نظرات میخواید مقایسه کنید ولی اینا حداقل توی این زمان بشر قابل مقایسه نیستن گرچه به خیلی مشترکات مثل همون طی الارض رسیدن 

و لطفا نظراتتون رو با احترام بیان کنید 🌹🌹

باران هستم، خردادی✌
2740
حرف آخر را میزنم و از حضورتون مرخص میشم. ببینید ادم اگر از علم میخواد شاهد بیاره باید کاملا به موضوع ...

ببخشید فقط یه چیزی..میدونین که هیچ نظمی در هستی وجود نداره..تو هر هزارم ثانیه یه ابرنواختر بوجود میاد و هر لحظه احتمال انفجار ستاره ها هست وکل معنای کهکشان حاصل همجوشی هلیوم و هیدروژنه که واسه خودشون میجوشن خاموش میشن منفجر میشن و اینم میدونین که در هر سال ماه از زمین دورتر میشه و عواقبشم که خودتون بهتر میدونین و هر لحظه امکان داره سیارکی به زمین برخورد کنه و عمر طبیعت زمین به پایان برسه.جهان هیچ نظمی نداره و این ماییم که بهش شکل منظم دادیم.جهان جهان احتمالات هست نه نظم..

در مورد سرنوشت یا قسمت میشه توضیح بدین  آیا انسان میتونه تغییرش بده و ...

قطعا میشه 

اثبات سادش این که این شمایی که لحظه ی بعد که پیام منو دیدی تصمیم میگیری بهش جواب بدی  یا نه و چیزی نیست که مجبورتون کنه فقط یه انتخاب داشته باشید 

یه نظریه ای هست(گربه ی شرودینگر) که میگه تا زمانی که دست به انتخابی نزنید هر احتمالی واقعیت داره

باران هستم، خردادی✌

دوستان عزیز من حدود 50 سالمه تو این مدت عمرم با هر فردی با هر طرز فکری برخورد داشتم اتفاقا با افراد مذهبی کمتر از همه ارتباط داشتم چون محیط زندگیم اینطور بوده. من راهم را خودم انتخاب کردم با آگاهی کامل همه کتابها و اندیشه هایی که علیه دین خدا و یا پیامبران  هم بوده یا خوندم یا از محتواش اطلاع دارم و جواب های قانع کننده ای براش پیدا کردم. اهل تظاهرم نیستم یعنی کسی تا از نزدیک با من ارتباط نداشته باشه حتی نمیدونه اهل نماز هستم یا نه. اتفاقا قبل از اینکه با تعالیم دینی آشنا بشم  با عقاید ضد دین آشنا شدم. البته نمیگم چون معتقد هستم اشتباه نمیکنم. نه منم مثل  همه آدما. مثل پزشکی که میدونه سیگار بده اما میکشه. اما تلاشمو میکنه که کمتر از اون چیزی که بهش اعتقاد دارم تخطی کنم. خیلی فریب این کتاب ها ی ضد دین که کاملا هدایت شده هست نخورید. فقط دلتون را آزاد کنید واقعیت را مطمین باشید پیدا میکنید

موفق باشید

درسته با طی الارض موافقم گذشته از نسبیت عام خیلی تئوری های دیگه(اکثرا بر پایه نسبیت خاص) برای سفر د ...

به حرفام دقت کرده بودید گفتم اینا دو مقوله هستن اما برای درک یکی میشه از دیگری شاهد آورد. مثلا وقتی علم میگه میشه راه میان بر پیدا کرد کی میتونه بگه از نظر علمی طی الارض ممکن نیست؟

قطعا میشه  اثبات سادش این که این شمایی که لحظه ی بعد که پیام منو دیدی تصمیم میگیری بهش جواب بد ...

ببینید باز حرفم را تکرار میکنم. ما یک مکانیک کوانتمی داریم که تجربه ثابتش میکنه گربه شرودینگر باز یک مفهوم تخیلی هست.

خانوم محترم من توهمون مرکزی که در جهان در مورد بیگ بنگ کار میکننند کار کردم . شما اصلا میدونید ایده ...

پس این خبر یورونیوز و. بقیه خبرگزاریهای معتبر چی میگه
https://per.euronews.com/amp/2020/05/21/nasa-scientists-say-upside-down-cosmic-ray-may-be-parallel-universe-evidence 

گروهی دانشمندان ناسا مستقر در قطب جنوب به شواهدی دست یافته اند که ممکن است متعلق به جهانی موازی باشد، جایی که قوانین فیزیکی کاملا به طور معکوس عمل می کنند.

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )