2737
2734
من رسانه های داخل ایران رو نمی دونم اما رسانه های معتبر خارج از ایران مثل سی ان ان و یورو نیوز و.... ...

هدف از تیوری ریسمان وحدت بین 4 نیروی موجود در طبیعت هست که تازه اینم فقط فرضیه هست اثبات نشده. وای به حال جهان های موازی که تازه اگر نظریه ریسمان ثابت بشه خودش تخیل هست. شما تا اخر قضیه را بخونید.

خیلی جالبه شما حتی این مطلب را باز نکردید عنوانش چیه؟ فکر کنم ترجمه اش را میدونید. یک فیزیکدان میگ ...

دوست عزیز: نوشتم گفته محتمله! محتمل یعنی ممکن.

بعد هم به روشنی نوشتم که در حد نظریه ست و اثبات نشده.

کی گفته ممکنه حرف علم نیست؟!

علم از نظریه و امکان شروع می کنه و بعد سعی می کنه اثبات یا رد کنه. برای مثال شما وقتی تز دکترا  یا مقاله می نویسید از فرضیه (یعنی همون ممکنه) شروع می کنید بعد می رین به سراغ دلیل برای اثبات یا رد. 

تازه این برای علوم پایه ست. در علوم انسانی پساپوزیتویستی که اصولا بحث بر سر امکان هاست نه اثبات.

شما هم برید تمرین کنید به صرف جنسیتتون نیاید اینجا بقیه رو mansplain کنید!! 

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دوستان همه برن تو این سایت ببینند

شما هم یه کم فکر کنین که چطور میتونین سوراخای ریز و درشت نظریه های علمی رو که یکی یکی در حال پر شدن هستن رو ببینین ولی نمیتونین بی منطق بودن اینکه یکی بوده که همه رو خلق کرده . اولم انسانو خلق کرده بعد فرستاده بهشت بعد پشیمون شده ارسالش کرده جای دیگه رو ببینین. علم لااقل هفتاد درصد پشتش منطقه پشت داستان دین که چیزی جز تخیل نیست.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه نارنجی رکورد سلامتی

آدم واقعا تاسف میخوره که آدمایی که دم از علم میزنند دقیقا دارن عین خرافه پرستا برخورد میکنند و میخوان بزور حرف های غلطشون در حالی که تخصصشم ندارن به زور تحمیل کنند. دقیقا برای همین وضع مملکت ما این شده. خدا نگهدار

عزیزم، این یه قسمت از یه debate هست.

هم استرینگ تئوری و هم تئوری جهان موازی تئوری هستن، هم مخالف دارن و هم موافق و اینا با هم بحث می کنن و داده های هم رو به چالش می کشن. نویسنده ی این مقاله هم با یافته های  اون گروه تحقیق مخالفه. یه بحث ادامه داره.

من نظر علمی و تخصصی در این زمینه ندارم و برام فرقی نمی کنه، اون مقاله ی قبلی رو در جواب اون دوستی که می گفت هیچ فیزیکدانی چنین چیزیی نگفته گذاشتم. 

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
2740
عزیزم، این یه قسمت از یه debate هست. هم استرینگ تئوری و هم تئوری جهان موازی تئوری هستن، هم مخالف دا ...

یه بار من راجع به این خوندم کلا اون گروه مدارک درستی ارایه نداده بودن. البته واقعا هم خیلی برام جالب نبود که خیلی دقیق بشم. تا جایی که خوندم به این نتیجه رسیدم. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه نارنجی رکورد سلامتی

داشتم اینجا رو. میخواندم به نظرم یه اثبات کلی نیست
https://www.forbes.com/sites/jamiecartereurope/2020/05/21/has-nasa-found-a-parallel-universe-where-time-flows-backwards-the-truth-behind-the-headlines/amp/

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
هدف از تیوری ریسمان وحدت بین 4 نیروی موجود در طبیعت هست که تازه اینم فقط فرضیه هست اثبات نشده. وای ب ...

چرا اینقدر نسبت به علم حس تنفر دارین؟! 

همون طور ک علم به چاشنی دین نیاز داره ، دین هم بدون علم فلج میشه

اگه تو ذهنتون احتمال میدین که ممکنه با علم و تحقیقات بعضی اعتقادات خودتون زیر سوال بره راهش توهین نیست 

و از اون گذشته شما خیلی تعصبی حرف میزنی و با پیش فرض اینکه حتما درست میگین بدون دلیل منطقی میگین علم تخیلی بیش نیست!...    (هرچند ک من تمام نظراتتون رو با دقت خوندم تا چیز قانع کننده و جدیدی پیدا کنم)

به نظرم بحثو تموم کنیم چون کاملا جوابا قابل پیشبینی شدن

شبتون خوش💐💐💐

باران هستم، خردادی✌
یه بار من راجع به این خوندم کلا اون گروه مدارک درستی ارایه نداده بودن. البته واقعا هم خیلی برام جالب ...

منم تا امشب برام مهم نبود درسته یا نه چون فیزیک رو دوست ندارم 😁بیشتر از مدل اثباتهای برای خلقت توی این تاپیک متعجب شدم 

خوب پس لطفا چیزی که ازش اطمینان ندارید دیگران را متهم به دروغ نکنید.

ببخشید اگه ناراحت شدید ،اینجا تنوع عقاید و ادما  توش زیاده  اما معمولا به ادمایی که میخوان پشت مدرکشون خودشون رو پنهان کنن و اثباتشون اینه من تخصص دارم پس درست میگم اطمینان ندارم به هرحال اثباتهای فلسفیتون عجیبن  

2706