2733
2739
ببخشید فرصت مطالعاتی یا سبتیکال تایم نهایتش نه ماهه حالا شما یه ساله رفتید چقدر اموزش عالی باهاتون م ...

ببخشید جهت اطلاعتون بگم  در یکساله دوکترا دو برابر پولی که وزارت علوم ماهیانه در 9 ماه به من پرداخت کردم را به من میداد بنابراین من اصلا به هوای پول وزارت علوم نرفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر بهتون ثابت کردم چی؟ حاضرید چیکار کنید؟

برام مهم نیست یه اسم بدید از کجا بدونم شمایید همونطور که شما نمیدونید من کی هستم دنیای مجازی جالبیش همینه کسی خودش نیست اصولا  دنبال اثبات حرفای مجازی نیستم عقایدم رو میگم هرکی قبول کرد کرد نکردم برام مهم نیست هیچوقت دست به اثبات خودم نمیزنم 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2731
برام مهم نیست یه اسم بدید از کجا بدونم شمایید همونطور که شما نمیدونید من کی هستم دنیای مجازی جالبیش ...

نه اتفاقا برای اینکه یک سری ادما بفهمن فقط ادعا دارن باید بهشون ثابت کرد. اما نه اینجا. مسلمه من نمیام خودمو اینجا معرفی کنم

برای اینکه خیلی برام خنده داره که سر یک سری مطالب غیر علمی مانور میدن و بعدم اسمشو علم میزارن.

به عنوان یه دختر ۱۹ ساله و نماینده ی اکثر هم سنام که آینده دستشونه(نه به عنوان عام بلکه در نقش افراد تاثیرگزار جامعه)

میتونم بگم طرز تفکرتون رو به انقراضه و متاسفانه مقصرش خودتون هستین

باران هستم، خردادی✌
برام مهم نیست یه اسم بدید از کجا بدونم شمایید همونطور که شما نمیدونید من کی هستم دنیای مجازی جالبیش ...

شما احتمالا دانشجوی دکترا هستید یا دکترا . طبق مدارکی هم که خوندید میگید من نمیتونستم اون مرکز باشم. اگر بوده باشم به چه نتیجه ای میرسید؟

نه اتفاقا برای اینکه یک سری ادما بفهمن فقط ادعا دارن باید بهشون ثابت کرد. اما نه اینجا. مسلمه من نمی ...

ببخشید من نه خودم راضیم نه همسرم موافق هستن یه  محیط مجازی رو داخل واقعیتای زندگیم کنم من قضاوتای خودمو دارم شمام حرفتون رو زدید پذیرش یا عدم پذیرشش رو بذارید به عهده شنونده بدون بیان اینکه واقعا کی هستید چون حرف درست اگه درست باشه از زبون هرکس درسته قانون جاذبه رو.گ  چه بچه من بگه چه یه استاد فیزیک توی هاروارد در اصل درستی قضیه فرقی ایجاد نمیکنه  به هرحال موفق باشید 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2738
اینا مزخرفه علم نیست من تخصصم هست . خبر علمی را که یورو نیوز نمیگه. خبر علمی تو مجلات معتبر چاپ میشه

من رسانه های داخل ایران رو نمی دونم اما رسانه های معتبر خارج از ایران مثل سی ان ان و یورو نیوز و.... خبرنگارهاشون اخبار و یافته های مربوط به حوزه های مختلف علوم پایه و علوم انسانی و...  رو به زبان ساده برای مخاطب عام پوشش می دن. داخل خبر هم رفرنس می دن که کار کدوم گروه تحقیقاتی یا خلاصه ی کدام مقاله ی علمی و... ست. و از خودشون چیزی درنمیارن. وبلاگ شخصی که نیست، خبر کذب براشون مسئولیت داره و کارشون با دادگاه و جریمه های میلیونی خواهد بود.

من کارم تو یه حوزه ی دیگه ست اما با یه سرچ ساده می شه فهمیدیک تعدادی از فیزیکدان هایی که روی استرینگ تئوری کار می کنن، نظریه ی جهان های موازی رو هم محتمل می دونن. در اینکه نظریه ست و  اثبات نشده شکی نیست. اما به هر حال علم پوزیتویستی همینه، هر تئوری ای تا زمانی که اثبات بشه  نظریه باقی می مونه و مخالفین و موافقین خودش رو داره. اینکه تئوری مینستریم نیست یا شما باهاش مخالفین دلیل نمیشه که با قطعیت بگین هیچ فیزیکدانی روی این تئوری کار نکرده! 

این مقاله خلاصه ی ارای برایان گرین فیزیکدان امریکاییه که روی نظریه ی استرینگ تئوری و جهان های موازی کار می کنه. دقت کنید که فیزیکدانه نه نویسنده ی علمی تخیلی یا فیلسوف و...

https://www.npr.org/2011/01/24/132932268/a-physicist-explains-why-parallel-universes-may-exist

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
پس این خبر یورونیوز و. بقیه خبرگزاریهای معتبر چی میگه https://per.euronews.com/amp/2020/05/21/nasa- ...

این رد شد عزیزم

https://www.forbes.com/sites/jamiecartereurope/2020/06/11/scientists-in-antarctica-didnt-find-a-parallel-universe-heres-what-they-did-find/?sh=cd2bb29523a1

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
من رسانه های داخل ایران رو نمی دونم اما رسانه های معتبر خارج از ایران مثل سی ان ان و یورو نیوز و.... ...

خیلی جالبه

شما حتی این مطلب را باز نکردید عنوانش چیه؟

فکر کنم ترجمه اش را میدونید. یک فیزیکدان میگه چرا جهان های موازی ممکنه وجود داشته باشه.  بعد اصلا این یک خبره. مثل اینکه از من بیان در مورد جهان موازی سوال کنند من نظر خودمو بگم. اینا اصلا ربطی به فیزیک نداره فلسفه هست تازه همینجا میگه ممکنه. حرف علم ممکنه نیست.

من رسانه های داخل ایران رو نمی دونم اما رسانه های معتبر خارج از ایران مثل سی ان ان و یورو نیوز و.... ...

استرینگ تیوری هیچ ربطی به جهان های موازی از نظر فیزیک نداره. تخیلات هست که این را به جهان های موازی ربط میدن

دوستان همه برن تو این سایت ببینند

خاصیت علم نقد پذیریشه و این باعث تداومش میشه بر خلاف اعتقادات تعصبی که به تدریج دارن منقرض میشن

گرچه من نرفتم داخل لینک تا مطمئن بشم رد شده  

باران هستم، خردادی✌