2737
2734
عنوان

بنظرتون رفتار من اشتباس يا شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 925 بازدید | 35 پست
چتریم همه😂

خدا مهربون ترتون کنه 😂👍

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 
😕😀😀ینی با دوچرخه میرین مهمونی

ن فقط سري اول ك خريديم پشت ماشين بود ك سر راه رفتيم خونشون ديدن حالا ميگن هر سري بنداز پشت ماشين بيار با خودت 

پسرم عشقم دخترم دنيام 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خسیسی خب،والا عموم ps5خریده کل خاندان صبح تا شب بازی میکنیم باهاش زنش چیزی نمیگه

شاید کلا ps5همین یه دونست 

کسی دیگه نداره

مثل قدیما که ی نفر تلویزیون داشت همه میرفتین میدین

این میگه خودشون دارن

باباشون داره

2731
شاید کلا ps5همین یه دونست  کسی دیگه نداره مثل قدیما که ی نفر تلویزیون داشت همه میرفتین میدین ...

اصلا هر چيزي براي يه سني مناسبه خب منم نميتونم دوچرخه اونا رو سوار شم ك خب خراب ميشه متاسفانه اين چيزاو بايد بزرگ تراشون گوش زد كنن ك نميكنن

پسرم عشقم دخترم دنيام