2737
2734
عنوان

بنظرتون رفتار من اشتباس يا شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 925 بازدید | 35 پست
بنظرم میتونستی اونجا نگی رفتید خونه با همسرت هماهنگ می‌کردید که دیگه نبرید اونجا. بعد من درک نمیکنم ...

منم با اینکه بعدا زیر گوش شوهرت بخونی بیشتر موافقم 

وقتی شوهرت توی جمع با حرف تو مخالفت میکنه یعنی زمینه رو برای دخالت دیگران باز میکنه پس همیشه توی خلوت خودتون حرف بزن باهاش 

لطفا یه صلوات برای حل مشکلاتم بفرست آجی بگو منم واست صلوات بفرستم ایشالا مشکلات هممون حل شه ب واسطه دعا برای همدیگه❤
بنظرم میتونستی اونجا نگی رفتید خونه با همسرت هماهنگ می‌کردید که دیگه نبرید اونجا. بعد من درک نمیکنم ...

منكه سر كار نميرم خرجي خودمو دادم ديگه 

پسرم عشقم دخترم دنيام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم با اینکه بعدا زیر گوش شوهرت بخونی بیشتر موافقم  وقتی شوهرت توی جمع با حرف تو مخالفت میکنه ...

ميخواستم ب بچه ها بفهمونم ك ديگه هي نرن هر سري رو مخمون 

پسرم عشقم دخترم دنيام 
2728
2740
خسیسی خب،والا عموم ps5خریده کل خاندان صبح تا شب بازی میکنیم باهاش زنش چیزی نمیگه

جون چه عمویی ، اه چه خاندانی 😂

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 
عزیزم بقول امضات مهربان باش شاید فردایی نباشد البته زر میزنم خودمم زورم میاد😑

مهربون بودن فرق داره منظور از مهربوني خر بودن نيس ك ب اطرافيان سواري بدي 

پسرم عشقم دخترم دنيام 
خسیسی خب،والا عموم ps5خریده کل خاندان صبح تا شب بازی میکنیم باهاش زنش چیزی نمیگه

چقدر هم بازیاش خوبه 

مال ما که دیگه کهنه شدت 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2706