2737
2734
عنوان

بچه ها چیزی که میترسیدم پیش اومد... دوست خیانتکارم

| مشاهده متن کامل بحث + 21220 بازدید | 291 پست
زن داداش منم همینکارو کرد خیانت کرد یه بار جلوی چشم ما شماره گرفت...دادشم نتونست ثابت کنه دیوونه ش ...

زن داداش منم خیانت کرد بعصیالیاقت زندگی سالم وخوشی روندارن زن داداشم رفت تهران خونه برادرزاده اش اومدگفت گوشواره اش اونجا گم شده اونم جفتش شوهرخواهرزاده اش به گوشش رسید به داداشم زنگ زد زنت گوشواره برده بازنم فروخته داداشم به زنش گفت اونم گفت به دوستم پول قرض دادم داداشم به دوستش زنگ زدیواشکی اونم گفت پول به من نداده دوبارتوهمون ماه صندوق ماشین داداشم خالی کردن فهمیدیم خودش کلیدمیداده یارو تاخالی کنه داداشم گریه می کردافسرده شده بود بازم مامانم گفت از خطاش بگذروزندگی کن الا6مترزبون داره

چرا فک میکنین دروغه من یه دوستی داشتم خیلیم خودش خوشکل بود ی دخترم داشت ولی رفته بود خونه دوس پسرش میگف بیهوشم کرده ولی خدامیدونه ک چخبر بود باهاش رابطه هم داشت و شوهرشم فهمید یکی از دوساش الکی گف من بودم اینا کار من بوده😐😒اخرم هیچی ک هیچی

فرق من با بقیه اینه که ادا در نمیارم من خودهِ خودمم،خودِ واقعی خوب یا بد خُل یا دیوونه همینه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زن داداش منم خیانت کرد بعصیالیاقت زندگی سالم وخوشی روندارن زن داداشم رفت تهران خونه برادرزاده اش اوم ...

وایی چقد مردم میتونن پرو و پست باشن

فرق من با بقیه اینه که ادا در نمیارم من خودهِ خودمم،خودِ واقعی خوب یا بد خُل یا دیوونه همینه...
وا مگه سنگسار به همین راحتیاس؟؟ اصلا دیگه الان کسیو سنگسار نمیکنن ک  اگرم بکنن ۴ تا شاهد عینی ...

آره درسته تازه تاهل فقط یکی از شروط سنگسار هست بجز تاهل هفت هشت شرط دیگه لازمه

چهارتا شاهد میخواد که با چشم خودشون عمل دخول رو دیده باشن

البته الان تقریبا ده ساله بخاطر فشارهای بین‌المللی و کشورهای دیگه سنگسار از قانون ایران فعلا حذف شده

تازه من خواهرم که تو دادگستری کار می‌کنه میگه اگه قرار به سنگسار کردن و .. بود ( صرفا حکمش نه اثباتش ) الان هفتاد درصد مردای متاهل و چهل درصد زنای متاهل سنگسار شده بودن حداقل

2728
وایی چقد مردم میتونن پرو و پست باشن

اینجورادما بی پروان چیزیبه اسم حیا وعفت نمیشناسن.روزی که داداشم گرفتش بامادرش ته شهرتویه خونه مستاجربودن صاحبخونه داشت بیرونشون می کرد پدرنداره خودش فروشنده بودبعدعقدفهمیدیم کلی بدهی بالااورده داداشم همه روداد نه جهازداشت نه چیزی خانواده ام مخالف شدیداین ازدواج بودن داداشم بی خیال نشد الااون روزاش یادش نمیاد

2738

چقدر شبیه زندگي همکار مامان منه

دوست مامانم ک متاهله با یکی مرد تو محل کارشون دوست میشه و ب بهانه های مختلف میره پیش پسره تا این ک ی شب بهونه این ک شیفته بیمارستان از خونه میزنه بیرون 

شوهرش زنگ بيمارستان میزنه میگه گوشیو بدید خانم فلانی 

بعد میگن امشب ک شیفت نیست و اینطوری دستش رو میشه 🤦‍♀️

استارتر بنظرم شما و شوهرت دخالت نکنید 

ولی میدونسته دوست پسر زنه ست. اما میدونسته زیر بار نمیره هرچی این بگه. با حال ناجور برمیگرده خونه با ...

بعد همه اینا رو با همین الفاظ شوهرت دوستت براتون تعریف کرده 

؟؟🤣🤣🤣

خدا جون میشه محکم بغلم کنی تا یه دل سیر تو بغلت گریه کنم.....
اینجورادما بی پروان چیزیبه اسم حیا وعفت نمیشناسن.روزی که داداشم گرفتش بامادرش ته شهرتویه خونه مستاجر ...

چرا مامانت نزاشت جداشن شاید داداشت پشیمون باشه ازین ازدواج خودشو راحت کنه

وااای😣

خیلی بد بود مامانم اون شب کشیک بود 

تعریف کرد شوهرش زنگش میزنه و میگه مگ نگفتی میری سرکار؟ 

زنه هم میترسه بدو بدو میاد بيمارستان شوهرش تو سالن بیمارستان میبینتش جلوی همه میگیره میزنتش😑انتظامات میان جلوشو میگیرن 

2706