2737
2739
عنوان

کسی بوده ک شب بره قبرستون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4685 بازدید | 146 پست
والا مرده ها ترس ندارن ،کاری به کار ادما ندارن ،این زنده ها هستند که ترس دارن

نمی‌ترسم از مردها ولی یهو پاهام قفل شد

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔

عزیزم میگن شبا سرقبرشهدا نرید، اما مردم عادی فکرنمیکنم مشکلی داشته باشه... 

البته بغیر از جمعه ها... یه خوابی هم دراین باره دیدم اگر دوست داری تعریف کنم

بالاخره جمع سه نفره ما، چهارنفره شد... نورای عزیزم بدنیا اومد😍 لئا و نورا فرشته های زندگیم💚👸👱‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم میگن شبا سرقبرشهدا نرید، اما مردم عادی فکرنمیکنم مشکلی داشته باشه...  البته بغیر از جمعه ...

بگو

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       
2728
ترس نداره من خیلی رفتم حتی سال تحویلا اونجام سر خاک مادرم سه ساله

منم قبلا یبار رفتم ولی ایندفعه وحشتزده شدم حس کردم اتفاق بدی قراره بیفته خود به خود برگشتم 

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
عزیزم میگن شبا سرقبرشهدا نرید، اما مردم عادی فکرنمیکنم مشکلی داشته باشه...  البته بغیر از جمعه ...

تا سر مزار شهدا رفتم و برگشتم 

اگه می‌دونی دلیلشو بگو 

2740
ارواح مؤمنان در ابتداي شب از قبورشان خارج شده و در منطقه‌اي ديگر متنعم مي‌شوند و گويا در تمام روز به ...

حالم خیلی گرفته ک نتونستم برم

من تا دوسال هرشب میرفتم سر قبر مامانم😔😔😔

چرا من نتونستم خاک تو سرم

2706