2737
2739
عنوان

رابطه نام....ع

| مشاهده متن کامل بحث + 3564 بازدید | 145 پست
ینی مثلا چجوری یکی ازفامیلای دورمون ب من گفته برگرد سرزندگیت زندگی کن اینا منم مثلا یکم اززندگیم گفت ...

در صورتی رابطه نامشروعه که با کسی غیر از شوهرت رابطه جنسی داشته باشی 

ن بقرررررران نداشتم😭😭😭

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظورم رابطه نیست....شوهرم رفته ب جرم رابطه نامشروع ازم شکایت کردع😭😭ومن اصن نمیدونم ک ینی چی

مگه میشه حتما پیامی تو گوشیت بوده یا با کسی دیدت حالا رابطه س ک س هم نباشه چون ازدواج کردی ایراد داره

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔
2728
ببخشید ینی مرد متاهل وزن متاهل میتونن خودشون صیغه بخونن و رابطه داشته باشن؟

نه . دو نفر ادم غیر متاهل می تونن و یا

مرد متاهل با زن غیر متاهل 

زن  متاهل نمی تونه چون طبق قوانین ایران چند همسری برای مرد در نظر گرفته شده، برای زن نه. 

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
ینی مثلا چجوری یکی ازفامیلای دورمون ب من گفته برگرد سرزندگیت زندگی کن اینا منم مثلا یکم اززندگیم گفت ...

باید در دادگاهش از حق خودت و اثبات خلاف ادعای همسرت دفاع کنی تا از گردنت رفع بشه

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با خطت با نامحرم تماس طولانی نداشتی؟؟؟؟ ببین اگر کاری نکردی نترس توکل کن به خدا و بعدش هم برو برای ...

خط ب اسم خودشه ی خطم ب اسم مامانمه😭بخدا فقد حرف زدن بودع من کارنکردم

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....
ببخشید ینی مرد متاهل وزن متاهل میتونن خودشون صیغه بخونن و رابطه داشته باشن؟

نه عزیزم زن شوهر دار نمیتونه صیغه کسی بشه که...مرد متاهل هم اگر با زن شوهر دار در رابطه باشه جرم هردوشون خیلی سنگین هست.هم شرعی هم قانونی

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔
2738

حالا غیر جنسی هم باشه مرد میتونه شکایت کنه

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔
مگه میشه حتما پیامی تو گوشیت بوده یا با کسی دیدت حالا رابطه س ک س هم نباشه چون ازدواج کردی ایراد دار ...

توی گوشی نبودع اسکرین پیام های منو اون فامیل دورمونه 😭بخداحتی قربون صدقه نرفتم

من زن داییم با همسایشون بوده چند نفر اینارو باهم دیدن میدونیم که رابطه جنسیم داشتن ولی شاید عینی نبوده. دادگاه زن داییمو متهم نکرده گفته پیام دادن فقط موردی نداره باید شاهد عینی باشه یا ثابت بشه که رابطه جنسی داشته 

رابطه زنو مرد نامحرم ب هم میگن رابطه نامشروع !حالا چ متاهل باشن چ ن!

بله 

مثلا خانم متاهل باشه اقا مجرد یا برعکس 

یا اینکه هر دو متاهل باشند 

نامشروع محسوب میشه هیچ فرقی نداره 

فقط وقتی متاهل باشند زشت تر و کثیف تر هست 

وگرنه رابطه با نامحرم با فامیل باشه مرد تو کوچه باشه متاهل باشه مجرد باشه 

کلا نامشروع محسوب میشه 

مرد متاهل با زن غیر متاهل بله زن غیر متاهل خیر چون طبق قوانین ایران چند همسری برای مرد در نظر گرفته ...

زن هم باید دخترنباشه یا اگه دختره باید پدر یا عموش فوت کرده باشه وگرنه باطله 

باید در دادگاهش از حق خودت و اثبات خلاف ادعای همسرت دفاع کنی تا از گردنت رفع بشه

چطوری دفاع کنم کمکم کن😭😭😭اگ یادداری

اگه محتویات پیام همین باشه که گفتی مشکلی برات پیش نمیاد 

2706