2733
2734
عنوان

رابطه نام....ع

| مشاهده متن کامل بحث + 3565 بازدید | 145 پست
اصلا نترس تو جامعه مثلا میبینی مرد همسایع رو ادم میبینه سلام و احوال میکنه با دوستای دانشگاهی پسر مث ...

همون ها هم مثل دوست پسری شامل رابطه نامشروع هست اگه رابطه ج باشه میشه رابطه جنسی نامشروع.

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
ای بابا چه شوهر بی منطقی داری....ولی درکل با کسی وارد فاز درددل نشین با هیچکی حتی خانومای اطرافتون ا ...

اشتباه بزرگ من دقیقا همینه🤦‍♀️

ولی اینکه تاکید داری روقضیه چرا؟

لایک نکنید                      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشتباه بزرگ من دقیقا همینه🤦‍♀️ ولی اینکه تاکید داری روقضیه چرا؟

چون ضربه میخوری بلاخره  ..مثل استارتر .....شما یه چیزی به عنوان دردل میگی وچندتا دیگه بهش اضاف میکنن وپیش همه میگن.. آرامشت وبعضی وقتاآبروت ازبین میره ..بعضی وقتاحتی  نمیتونی دروغی که بهت نسبت دادنو ثابت کنی.. پس اینجاست که میگن حرف دل دردل بماند بهتراست

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔
2731
هیچ کدوم از ادیان الهی هم چند همسری رو برای زن در نظر نگرفتند.مثلا مورمون های مسیحی هم چند همسرن مرد ...

از حرف من برداشت کردین موافق چندهمسری ایم برای کسی؟ من چند همسری چه برای زن چه برای مرد رو درست نمی دونم.

مورمون های مسیحی!!  

اولا که مورمون های اصلی در حال حاضر تک همسر هستن. 

فقط یه فرقه ی خیلی خیلی کوچیکشون به اسم مورمون های فاندامنتالیست یا مورمون های بنیادگرا هستن که چند همسری دارن. اونا هم در حد چند هزار نفر هستن. و وسط بیابون های آریزونا تو یه سری کانتینر و کاروان و... چندتا روستا زندگی می کنن.  

یعنی خوشم میاد برای توجیه عقایدتون حاضرین به  هر چیزی اویزون بشین! داغون ترین و مزخرف ترین فرقه ی ممکن که پیامبر اصلیشون مال قرن ۱۹  همه، و تو خود امریکا کسی بهشون نزدیک نمی شه و زناشون همیشه در حال فرار کردن و چاپ کتاب خاطرات هستن و مرداشون همیشه تو دادگاه و زندان به اتهامات مختلف رو گشتین پیدا کردین که بگین همه جا چندهمسری هست.

امریکا کشور پهناوریه با انواع و اقسام فرقه ها و ادیان نوظهور عجیب و غریب، روی حساب وجود ازادی های اجتماعی هم کسی کاری به کاریشون نداره. 

مورمون های فاندامنتالیست به حساب مسیح و... چند همسری ندارن. بلکه به حساب پیامبرشون! جوزف اسمیت که سال ۱۸۴۴ مرده، و با چندتا زن بوده، چند همسری دارن. قانون امریکا هم چند همسریشون رو به رسمیت نمی شناسه. و از نظر قانون در واقع فقط همون همسر اول که قانونی ثبت شده همسر به حساب میاد، بقیه پارتنر یا همخونه هستن.

همونطور هم که گفتم اکثریت قریب به اتفاق مورمون ها دیگه چند همسری ندارن، و برای توجیه پیامبرشون هم می گن: اون زمان یه سری زن بیوه و بدبخت بین مورمون ها بوده که اسمیت برای حمایت ازشون باهاشون ازدواج کرده. :)

دیگه هم منو ریپ نکنید، با این میزان سواد ومنطق علاقه ای به ادامه ی بحث باهاتون ندارم و بحث رو ادامه نخواهم داد.

من که با شما اشتراک فکری ای ندارم اما اگر داشتم از این میزان حقارت که مجبورین برای توجیه خودتتون حتی به مورمون های فاندامنتالیست اویزون بشین ناراحت می شدم! 

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
از حرف من برداشت کردین موافق چندهمسری ایم برای کسی؟ من چند همسری چه برای زن چه برای مرد رو درست نمی ...

واقعا متاسفم از لحنتون.قبلا هم لحن نامناسب تون رو دیدم.منم نگفتم چند همسری عالیه ولی میگم فقط مختص دین اسلام نیست بزرگوار وادیان دیگه هم این حکم رو دارند.چند همسری هم یه چیز ضروری وپله اخر وتاکید خود دین وقرآن به تک همسریه.واینکه بدونین چند همسری شرف داره به تک همسری که معشوقه های متعدد درونش باشه یا تو جایی مثل نروژ که بر میدارن با حیوون ازدواج میکنن.اینها همه حقارته یا همجنس بازی ها وگندکاری فراوانشون.پس تز وپز اروپا وغرب رو به ما نده.تو بریتانیا طبق گفته سایت دولتیش از هر ۶ زنی که بهشون تجاوز شده ۵ نفر اصلا شکایت نکردن همونجا که شما توش جامعه شناسی میخونی وبرای جامعه ایران تز میدین رو میگم(البته انگلستان گفتین هستین که اونم جزو بریتانیا هستش).تو کانادا به ۸۳ درصد زنان معلول تجاوز وتعرص جنسی شده.بعدش هم تو همه ایالت های امریکا چند همسری ممنوع نیست وچون سیستم فدرال داره ایالت ها همگی یک قانون واحد ندارن وگرنه این مورمون ها نباید اونجا الان زندگی میکردن.

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام

بذا من پستم متفاوت باشه..رابطه دوتا محرمو میگن نامشروع🥴

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
2738
اخ من چطوری ثابت کنم ازاسکرین شات هاهم عکس آوردع ولی بخدامن باکسی نبودم😭😭😭

اگر نبودی ترس نداره اصلا نمیتونه ثابت کنه بعد تو شکایت نمیدونم اعدا حیسیت چی چی میکنی برا شوهرت بدتره 

اگر کاری نکردی گریه نداره 

۰
اینجوری نگو دلم شکسته بدتر نکنید من هیچی نمیدونم شمانمیدونید من الان چ حالی دارم مومن پای ی عمر آبرو ...

وسط حرفت تکه کلام پسرونه بکار می بری  

مومن    مسلمون    

اینا رو بیشتر پسرا تو عصبانیت میگن

وسط حرفت تکه کلام پسرونه بکار می بری   مومن    مسلمون     اینا رو بیشتر پ ...

😐😐😐بسم الله فقدپسرامیگن.....

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....