2733
2739
عنوان

رابطه نام....ع

| مشاهده متن کامل بحث + 3565 بازدید | 145 پست

رابطه بدون ازدواج و غیر رسمی چند سالته گلم

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظورم رابطه نیست....شوهرم رفته ب جرم رابطه نامشروع ازم شکایت کردع😭😭ومن اصن نمیدونم ک ینی چی

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....
2731
درقانون هر نوع رابطه ای که بین زن و مرد در هر مکان ایجادبشه و مغایرشیونات اسلامی باشه رابطه مشروع گف ...

شئونات _نا مشروع

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔
عزیزم متاهل و غیرمتاهل نداره  دوتا نامحرم چه مجرد باشن چه متاهل  حتی فامیل باشن اما وقتی ...

رابطه زنو مرد نامحرم ب هم میگن رابطه نامشروع !حالا چ متاهل باشن چ ن!

من اصلا احساسی نیستم همیشه بوی خون دوست داشتم... آدم بدای داستان همیشه الگومن...خودم خِرتو میچسبم کارما نه.... 
2738
درقانون هر نوع رابطه ای که بین زن و مرد در هر مکان ایجادبشه و مغایرشیونات اسلامی باشه رابطه مشروع گف ...

ینی مثلا چجوری یکی ازفامیلای دورمون ب من گفته برگرد سرزندگیت زندگی کن اینا منم مثلا یکم اززندگیم گفتم گفتم برنمیگردم بعداسکرین دادع ب شوهرخرم اونم رفته رابطه نامشروع زدع

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....
منظورم رابطه نیست....شوهرم رفته ب جرم رابطه نامشروع ازم شکایت کردع😭😭ومن اصن نمیدونم ک ینی چی

مطمئنی شاید الکی زر زده

آخه مگه رابطه نامشروع داشتی بعد اون مدرک مگه داره از این رابطه به فرض اگه داشتی!!  

رابطه نامشروع از تعارف یک شکلات درجامعه بین دوجنس مخالف درجامعه شکل پذیره 

ینی چی😐

ینی مثلا چجوری یکی ازفامیلای دورمون ب من گفته برگرد سرزندگیت زندگی کن اینا منم مثلا یکم اززندگیم گفت ...

ای بابا چه شوهر بی منطقی داری....ولی درکل با کسی وارد فاز درددل نشین با هیچکی حتی خانومای اطرافتون اخروعاقبت نداره درددل این زمانه

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔
2706