2410
2553
عنوان

رابطه نام....ع

3557 بازدید | 145 پست

سلام رابطه نامشروع درقانون ینی چی؟؟...

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....

یعنی با نامحرم🙄

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

رابطه ای که بدون ازدواج رسمی و محرمیت هست 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛

رابطه ی دوتا نامحرم 

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔
2714

دو نامحرم حالا هر شرابطی داشته باشن باهم رابطه عاشقانه داشته باشن 

از ماچ و بوسه بگیر الی اخر

Marui قدیمی هستم کاربر ۹۶همون ک جغد صورتی پروفش بووووود به درخواست خودم تعلیق شدم و حالام پشیموووون🙄🙄🙄🙄
رابطه زن و مرد متاهل

نه رابطه هر نامحرمی، چه مجرد چه متاهل

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

یعنی رابطه ای که بعد شرعی نداره. صیغه خونده نشده یا عقد بسته نشده. 

صیغه رو البته خود دوطرف هم می تونن بخونن طبق قوانین فقهی شیعه و احتیاجی به محضر رفتن و شاهد هم نیست (از نظر عرفی معمول نیست از نظر شرعی اما بدون ایراده)

"Those who do not move, do not notice their chains"
2706