1874
2019
عنوان

🌟⭐مهمونی نی نی سایتی⭐🌟

| مشاهده متن کامل بحث + 11239 بازدید | 1476 پست
@مرمری1372       @nazaniiiin       @فرنازحبیبی   ...

كاپي منو يجا قبلا صدا زدي گمت كردمم

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

استارتر من کباب برگ میخوام.

اینایی که کتک خوردنو نگفتی.میان میگن وای به شوهرم گفتم مهمونی نی نی سایته.اومد منو زد.بقیه هم میگن کو کو؟نشون بده

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...این یک هشدار از طرف بلاتریکس‌لسترنج است💀پاترهد😍 طرفدار۲۵بند «یِه جوری میزَنِه قَلبَم تو رو هَر لَحظِه میبینَم ❇ کِه حَتّی باوَرَم میشِه دوتا قَلبِه توی‌ِ سینَم»🎧 کتابخوان حرفه‌ای📚 عاشق حافظ و مولوی💕 «دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ وَ داؤُٔكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ  أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ الاکبرُ»🌍 یاد کاربر @آبنبات_عسلی_۷۶ بخیر💔 خـــدایا مرسی👑

بعد خانوما ب کاربر اقاها فش بدن که چرا اومدین تو جمع ما ها... بعد ماهام بگیم الان لغو کاربری میزنیم و به نی نی یار میگیمو نی نی یار با یه تیر خلاصمون میکنه @نی_نی_یار_5     خیلی دیر لغو کاربری میزنید منو لغو کنید کلا ip الا من جلو عین خانوما پودر میشم

معنم مکن ای زاهد پاکیزه سرشت...کس نداد که پسِ پرده که خوب استو که زشت...زاهدا معنم مکن خود دانمو کردار زشت...مابه دوزخ میرویم ارزانیت بادا بهشت
گزارش زنا دیگ🤣🤣فک کنم مهمونیت بهم میخورع  چون این گزارش زنا دست اونارو میگیرن بیرون میکنن😂

اخرش کشته وزخمی میدیم یه عالمه😂

Unutma ki bu sadece kötü bir gün, kötü bir hayat değil 🌹
عییی این جه پروفیهههه    

کراشِ نصف نی نی سایتیاس😏😎

دَنسِرم😍😇💃موفرفری👩🏻‍🦱مازندران😈💪شلوارپلنگی😉✌🐅یَل یَلِ میدووون مهسا پهلوون😆😁 عاشق فیلمای ترکیَم اگ سوالی داشتید در مورد فیلماش درخدمتم🤩✌🏽چرا من هیچ کاری نمیکنم ولی همش خستمه😐حوصله هیچ کاریم ندارم😐😂بی اصاب مهربون👿بعضیا رو ما آدمشون کردیم اونوقت واس ما قیافه میگیرن:/ نکشیمون نکبت😝👊🏼 و اینکه اگ با نظر من مخالفی ریپ نزن حوصله ندارم یهو دیدی ی چی گفتم ک دلت بشکنه😊من مازندرانیم و یکی از بزرگترین افتخارات من اینه😎🔥.....من اگر خوبم اگر بد تو برو خودت باش😏👊🏼
اخرش کشته وزخمی میدیم یه عالمه😂

من زنگ میزنم امبولانس همین نزدیکیا باش😂

Будь твоей головой                                    انـسان نا صحیـحی هستم،در تمـام ابـعاد...             هیتلرم خوبع ها اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم                    هـر کع میـگرداند از مـا روی،ممنـونیـم مـا                                                                 این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتوتی دستتو تا ارنج کنی تو قفسع من،شیش ماه بعد و یکسال بعد کع با دیدن دستت وحشت میکنم بهم بگی کینع ایم،خیر کینع ای نیستم .زخم خورده ام...شاید باورت نشع اما من به اینکع بعضیا از من خوششون نمیاد افتخار میکنم..                             . غذا تو گلوتون گیر کردع، من هم محکم میتونم بزنم ب پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا  کنم کدومو انتخاب میکنید
🤔🤔فک کنم دیشب بود تاپیک این بود : کدوم کاربرا رو مطمعنین خانومن

چه سوالي عجيبي پرسيده😂😂😂

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من و @آبنبات_عسلی_۷۶   یه موز برمیداریم یه گوشه مهمونی میشینیم(مثل همین جا که همش یه گوشه موشه داریم بحث خودمونو پیش میبریم)کتابای هری پاتر مونو به هم نشون میدیم

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...این یک هشدار از طرف بلاتریکس‌لسترنج است💀پاترهد😍 طرفدار۲۵بند «یِه جوری میزَنِه قَلبَم تو رو هَر لَحظِه میبینَم ❇ کِه حَتّی باوَرَم میشِه دوتا قَلبِه توی‌ِ سینَم»🎧 کتابخوان حرفه‌ای📚 عاشق حافظ و مولوی💕 «دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ وَ داؤُٔكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ  أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ الاکبرُ»🌍 یاد کاربر @آبنبات_عسلی_۷۶ بخیر💔 خـــدایا مرسی👑
1718