1874
2019
عنوان

🌟⭐مهمونی نی نی سایتی⭐🌟

11239 بازدید | 1476 پست

یکی از فانتزیام اینه یه مهمونی بگیرم 

کل نی نی سایتی هارو دعوت کنم  

بعد اون وسط اون کاربرا که ختم صلوات و اینا دارن تسبیح به دست نشستن  

اون کاربای مردی که به اسم زن اینجان چادر سرکردن مثلا شناخته نشن😂

ونی نی یار های محترم که با کت وشلوار و لباس مخصوص اسلحه بدست آماده نشستن که هرکی شلوغ کرد یه گلوله حرومش کنن💥

و اون‌جمع زنونه که دارن سبزی پاک میکنن و غیبت مادرشوهر وجاری رو میکنن🙊

ووووووو.....

اون خانومایی که لباس جدید خریدن و گرفتن دستشون هی میرن سمت این واون ومیگن توروخداااا ببین خوشگله🤕

اما مهمتر ازاین دوست دارم چهره ی بعضی کاربرارو از نزدیک ببینم😍

مثلا @نیکی0   بلاچه😍

@ketii   مهربون😍

یا @اعتصامی   عزیز 😍

@دلوینت   رو ببینم کلی بخندونمش وانرژی مثبت بدم بهش😇

@نی_نی_یار_5   خیلییییی مشتاقم ایشونم ببینم😄

شما دوست داشتین کی رو ببینین؟؟؟

ترجیحا شام جوجه کباب باشه یا کباب بره؟🤔

میوه و شیرینی هم به پای مونا تهرانی 😂

کجا برگزار بشه؟این مهمه😃

Unutma ki bu sadece kötü bir gün, kötü bir hayat değil 🌹

اوووو من هی تخمع میشکستم دعوا نگا میکردم

Будь твоей головой                                    انـسان نا صحیـحی هستم،در تمـام ابـعاد...             هیتلرم خوبع ها اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم                    هـر کع میـگرداند از مـا روی،ممنـونیـم مـا                                                                 این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتوتی دستتو تا ارنج کنی تو قفسع من،شیش ماه بعد و یکسال بعد کع با دیدن دستت وحشت میکنم بهم بگی کینع ایم،خیر کینع ای نیستم .زخم خورده ام...شاید باورت نشع اما من به اینکع بعضیا از من خوششون نمیاد افتخار میکنم..                             . غذا تو گلوتون گیر کردع، من هم محکم میتونم بزنم ب پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا  کنم کدومو انتخاب میکنید

😂😂من اون وسط هی اونایی ک دعوا میکردن وساطت میکردم آشتی کنن 

اینقد بدم میاد وقتی دارم  با آهنگ میخونم خواننده اشتباه میخونه    👇 از درد سخن گفتن و از درد شنیدن ،با مَردُم بی درد ندانی که چه دردیست  

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

دقیقا همینطوره و چقدم جذابه! 😂😂😂😁

من زیاد کتاب می خونم..شکست های بزرگ از من زنی قوی ساخته.. من هم مجردم هم متاهل.. من لیسانس روانشناسی دارم وامسال برای کنکور انسانی می خونم...من 30 سالمه و دختری 18 ساله دارم..اگر هنوز داری ادامه میدی پس قهرمان داستان خودتی! 💛🌱 
دعوای کی با کی😂😂😂

گزارش زنا دیگ🤣🤣فک کنم مهمونیت بهم میخورع 

چون این گزارش زنا دست اونارو میگیرن بیرون میکنن😂

Будь твоей головой                                    انـسان نا صحیـحی هستم،در تمـام ابـعاد...             هیتلرم خوبع ها اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم                    هـر کع میـگرداند از مـا روی،ممنـونیـم مـا                                                                 این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتوتی دستتو تا ارنج کنی تو قفسع من،شیش ماه بعد و یکسال بعد کع با دیدن دستت وحشت میکنم بهم بگی کینع ایم،خیر کینع ای نیستم .زخم خورده ام...شاید باورت نشع اما من به اینکع بعضیا از من خوششون نمیاد افتخار میکنم..                             . غذا تو گلوتون گیر کردع، من هم محکم میتونم بزنم ب پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا  کنم کدومو انتخاب میکنید

@نانازاقامونم    @newsha_    @dokhtareporteqali   @rahamil80069   @twinkelgirl   🤪😇

دَنسِرم😍😇💃موفرفری👩🏻‍🦱مازندران😈💪شلوارپلنگی😉✌🐅یَل یَلِ میدووون مهسا پهلوون😆😁 عاشق فیلمای ترکیَم اگ سوالی داشتید در مورد فیلماش درخدمتم🤩✌🏽چرا من هیچ کاری نمیکنم ولی همش خستمه😐حوصله هیچ کاریم ندارم😐😂بی اصاب مهربون👿بعضیا رو ما آدمشون کردیم اونوقت واس ما قیافه میگیرن:/ نکشیمون نکبت😝👊🏼 و اینکه اگ با نظر من مخالفی ریپ نزن حوصله ندارم یهو دیدی ی چی گفتم ک دلت بشکنه😊من مازندرانیم و یکی از بزرگترین افتخارات من اینه😎🔥.....من اگر خوبم اگر بد تو برو خودت باش😏👊🏼

@مدیسا1365  

@zaripa  

@مامان_جوجه_خانم

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا از اینکه منو لایق دختر داشتن دونستی و این رحمت رو به زندگی ما فرستادی ازت ممنونم❤️بهار دختر بهار❤️مامان بهار و آریا هستم

اخ اگه بشه همه یجا جمع بشن من میشم مسئول صلوات هرکی صلوات میخواد میگم بلند ختم بشه😂

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
1718