2733
2739
عنوان

نتیجه سابلیمینال

| مشاهده متن کامل بحث + 1412 بازدید | 124 پست
برا لاغریم هست ولی باید مطمئن باشه منبعت من اقای پایدارو قبول دارم و مهرگان

ازشون پیجی آدرس تلکرامی چیزی نداری عزیزم؟

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه نتیجه گرفتید باید تا اخر عمر گوش کنید ک برنگرده؟

نه اصلا خیلی از ساب ها خودشون داخلش عبارت های تاکیدی برای ثابت موندن نتیجه هست یعنی بیشتر ساب هایی که من گوش میدم سازندش نوشته این یا سابلیمینال داریم برای ثابت شدن نتیجه بیشتر وقتا مثال وقتی ۶ ماه به بالا گوش میدی و نتیجه میگیری دیگه اصلا برنمی‌گرده

من نتیجه گرفتم عزیزم واسه رنگ چشمام پارسال بود یه کم قبل تر حدود پنحاه روز انجام دادم رنگ چشمام یه ه ...

وای چه خوب تنبلی نکن دیگ البت خودمم تنبلم ولی دیگ نمیخام تنبلی کنم 

سابای کیو گوش کردی؟

2728
وای چه خوب تنبلی نکن دیگ البت خودمم تنبلم ولی دیگ نمیخام تنبلی کنم  سابای کیو گوش کردی؟

یه خانمی بود بهش میگفتن خانم موسوی 

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍
2738
بله اونو میدونم😂 شاید ادمای اطراف من بدشانسن😁

نه به شانس نیست شاید باورش ندارن شاید انسداد دارن خیلی بحث گسترده ایه من چن ماهه دارم مطالعه میکنم هنوز خیلی چیزارو باید بفهمم

نه به شانس نیست شاید باورش ندارن شاید انسداد دارن خیلی بحث گسترده ایه من چن ماهه دارم مطالعه میکنم ه ...

نگفتی چطور کسانی که ازشون ساب گرفتی رو.پیدا کنم

تو هم همینطور عزیزم چنل های یوتیوب رایگان سابلیمینال خوب زیااد داریم خواستی بگو بهت بگم حتی یکیشون د ...

من از یوتیوب میترسم فق چنل پایدارو مهرگان میچرخم فعلا هم اون چیزایی ک مد نظرمه پایدار داره مرسی ازت ❤

2706