2733
2739
عنوان

نتیجه سابلیمینال

| مشاهده متن کامل بحث + 1417 بازدید | 124 پست
انرژی منفی چیه😑 هیچکس رو ندیدم که استفاده کرده باشه و نتیجه گرفته باشه

من نتیجه گرفتم عزیزم واسه رنگ چشمام پارسال بود یه کم قبل تر حدود پنحاه روز انجام دادم رنگ چشمام یه هاله خاکستری افتاده بود همه میگفتن چشات تغییر کرده همه میگفتن برو دکتر نکنه مشکلی باشه رفتم کفت هیچی نیست ولی ادامه ندادم در حد همون هاله موند خیلی معلوم نیست مگر نزدیکانم که مستقیم تو گشمم نگاه میکردن میفهمیدن باید ادامه میدادم الانم اینقد تنبلی میکنم که نگو چون ضمیرم میدونه واقعا تاثیر داره و نتیجه میده داره مقاومت میکنه میخاستم ساب بارداری بگیرم تنبلی میکنم

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ولی من خیلیارو دیدم انرژی منفی هم ینی اینکه یکی با باور مثبت میره سمتش ولی وقتی کامنتای منفی رو میبی ...

بله اونو میدونم😂

شاید ادمای اطراف من بدشانسن😁

مامان آراد و ماهان😍
2740
من نتیجه گرفتم عزیزم واسه رنگ چشمام پارسال بود یه کم قبل تر حدود پنحاه روز انجام دادم رنگ چشمام یه ه ...

ممنونم بابت نظرت

همونه احتمالا اطرافیان من بدشانسن😁

مامان آراد و ماهان😍
حتما گوش کن تو میتونی منم امروز پوست سالم پایدارو شرو میکنم

پوستم یه درجه سفید تر بشه جوش نزنم اصلا.‌مطمعنم که میشه😁مطعنممممم

...و اینکه این کاربری برای دو نفرهست....سوم اینکه برام دعا کنید به ارزوم برسم...کلی دوستتون دارم رفیقای من🧡
منم دیگ گوش نمیکنم ایشالا ک نتیجه های خوب خوب بگیری

تو هم همینطور عزیزم چنل های یوتیوب رایگان سابلیمینال خوب زیااد داریم خواستی بگو بهت بگم حتی یکیشون داخل اینستا نتیجه هاشو میزاره

2706