2733
2734

والا من تنبلی میکنم گوش بدم فعلا تو مرحله مقابله با ضمیر هستم

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره یه مدت برا سفید شدن پوست گوش دادم یکی دو درجه روشن شد حتی اطرافیان هم بهم میگفتن چیزی زدی پوستت سفید تر شده الان بخاطر کنکور خیلی وقت ندارم دوباره تابستون مال پوست گوش میدم ، مامانمم برای چشم گوش داد قهوه ای خیلی تیره بود الان روشن شده

2738
انرژی منفی چیه😑 هیچکس رو ندیدم که استفاده کرده باشه و نتیجه گرفته باشه

ولی من خیلیارو دیدم انرژی منفی هم ینی اینکه یکی با باور مثبت میره سمتش ولی وقتی کامنتای منفی رو میبینه باعث انسداد میشه و نمیتونه نتیجه بگیره

من تو یه گروهی بودم برا بلندی قد بود میگفتن نتیجه گرفتن چند نفری هم برای رنگ چشم نتیجه گرفته بودن&nb ...

اره نتیجه میده حتما فقط باید باور داشته باشی بیخیال باشی پیگیر نتیجه نباشی و صبور باشی

ولی من خیلیارو دیدم انرژی منفی هم ینی اینکه یکی با باور مثبت میره سمتش ولی وقتی کامنتای منفی رو میبی ...

زیاد به حرف بقیه توجه نکن من اولا بهم انرژی منفی میداد الان دیگه برام عادی شده چون بهش باور دارم 

2706