2737
2739
عنوان

شوهر دوستم خیانت کرده بیاین😢

| مشاهده متن کامل بحث + 691 بازدید | 78 پست
منظورت چیه یه توضیع بده  ؟؟ اگه پسره سنش کمه که بازم داستان همونه فایده نداره

سنش کمه

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هم سن دختر رو بگو هم سن پسر ببینم اصلا مناسب هم هستن اگر واقعا اون پسر دروغ نگفته باشه 

خودمم پسره ۱۸ 

منم ۱۷

خودمم پسره ۱۸  منم ۱۷

کاری به هیچ چیزش ندارم که اصلا قصد پسره ازدواج بوده یا نبوده کاری ندارم که کسی کات کرده . کاری به هیچ چیز نداره اصلا پسره فکن کات نکرده صد بارم اومده خاستگاری از هر لحاظ خوب ولی برای شما این شخص خیلی بچه هست پسر حداقل از لحاظ مسیولیت پذیری ۵ سال از دختر از نظر عقلی کوچکتر هست یعنی این پسر توی ۲۲ سالگی به سن عقلی الان شما میرسه 

کاربری اقا عزیزمو گلم 💀☠
2731
کاری به هیچ چیزش ندارم که اصلا قصد پسره ازدواج بوده یا نبوده کاری ندارم که کسی کات کرده . کاری به هی ...

اخه من دوسش دارم

خودمم پسره ۱۸  منم ۱۷

شما فکر این شخص نباشین حذفش کنین کاملا اگر شما مثلا ۲۴ بودین پسره ۲۵ بود اره مشکلی نداشت حتی هر دو هم ۲۵ مثلا بودین هم خیلی خوب بود الان شما گزینهای خیلی خوبتر دارین این پسر هنوز خیلی بچه هست دو روز دیگه عاشق یکی دیگه میشه چون سنش خیلی حساسه و عشقو هوس رو هنوز تشخیص نمیده . ۱

کاربری اقا عزیزمو گلم 💀☠
اخه من دوسش دارم

میدونم درکت میکنم ‌ولی مناسبت نیست و سمتش بری صد برابر آسیب به خودت میزنی باید حداقل چندسال به پاش صبر کنی تا خانوادش اجازه ازدواج بدن بخاطر سنش و تا اون موقع معلوم نیست این پسر عاشق چند نفر دیگه بشه و اصلا بمونه این وسط شما اسیب میبینی 

کاربری اقا عزیزمو گلم 💀☠
2738
میدونم درکت میکنم ‌ولی مناسبت نیست و سمتش بری صد برابر آسیب به خودت میزنی باید حداقل چندسال به پاش ص ...

بله میدونم برام دعا کنید🌹🌹🌹😧

اون چیزی واقعا قرار بود به خواهرم بگم به شما گفتم 

ممنونم ازتون من مادرمم باهاش صحبت کرد گفت این نمیمونه تا هفت سال 

بله میدونم برام دعا کنید🌹🌹🌹😧

گزینهای خیلی بهتر هم هسته و میان خیالت راحت . برای ازدواج اصلا عشقو عاشقی برات مهم نباشه توی زندگی ایندت همیشه با منطقت تصمیم بگیر تا به عشقو علاقه واقعی برسی سنت هم هنوز کم هست حالا حالا ها اصلا تصمیم نگیر شناخت یه پسر یا مرد خیلی سخته خیلی اونم تا حدود کمی دخترای تقریبا ۲۵ سال یا بالاتر میتونن تا حدود کمی تشخیص بدن وگرنه همین تاپیکارو نگاه کن چقد دخترا هستن زندگیهاشون شده کتک خوردن غم غصه و حتی یک بارم بهشون محبت نشده دیگه فقط دارن میسوزنو میسازن . اینا همونایی هستن که قبل ازدواج لیلی و مجنون بودن هیچ ازدواجی با کتک دعوا خیانت به هم نرسیدن اولش همچیز شیرینه یه شش ماه بگزره اون عشق تموم بشه میدونن چه اشتباهاتی کردن و طرف مقابل رو تازه میشناسن 

کاربری اقا عزیزمو گلم 💀☠
ممنونم ازتون من مادرمم باهاش صحبت کرد گفت این نمیمونه تا هفت سال 

اره همین الان حذفش کن پسر ها تو این سن هر روز عاشق یه نفر میشن اوجش دیگه ۱۸ تا ۲۰ سال هست تو هم نمیتونی پای یه بچه بشینی که بزرگ بشه یا ازدواج کنی باهاش و بزرگش کنی این که میگم بچه هست رو تو رابطه متوجه نمیشی بعدش متوجه میشی 

کاربری اقا عزیزمو گلم 💀☠
اره همین الان حذفش کن پسر ها تو این سن هر روز عاشق یه نفر میشن اوجش دیگه ۱۸ تا ۲۰ سال هست تو هم نمیت ...

الان متوجه شدم دلم لجبازه😂😂😂😂

2706