2726
عنوان

شوهر دوستم خیانت کرده بیاین😢

687 بازدید | 78 پست

سلام من بخاطر دوستم تاپیک زدم

دوستم چند ماه از عقدش گذشته مچ پسره رو چند بار ‌تو اینستا و برا چت گرفته ولی چند روز پیش فهمیده که به یه زن پیام داده میخواستن هماهنگ کنن برای رابطه....زنه که اوکی داده پسره دیگه جواب نداده بعد دوستم که فهمید گفت جواب ندادم چون پشیمون شدم بعدشم گریه کرده گفته ببخش و قول داده بازم قول داده بود قبلا ولی خب

من که اعتماد ندارم به دوستم نمیگم جداشو ولی بهش میگم الان جدا شدن خیلی بهتر از اینه که ۷ سال دیگه خیانت ببینی و با بچه جدا شی

هرچی میگم منطقی فکر کن میگه دوسش دارم 

بنطرتون چیکار کنه؟ میگه زودتر برم سر خونه زندگیم که تحت کنترلم باشه

سنشم زیر ۲۰

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

بزارخودش تصمیم بگیره

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مرد هوس باز بره سرزندگیش قول هم بده کنترل نمیشه یکبار بخشیده بشه راحتتر کارشو انجام میده دیگه ترسی ...

میگم بهش میگه من بدون اون میمیرم

نه اصلا نرن زیر یه سقف. مگه آدم چقدر عمر میکنه که هی بخواد ببخشه این و اونو...مخصوصا همچین چیزی رو.& ...

چجوری قانعش کنم احه میگه دوسش دارم

2706