2737
2734
در صورتی که زنی دارای شرایط احصان باشد و مرتکب زنا گردد بر اساس ماده ۲۲۵ قانون مجازات اسلامی  ...

این سنگسار هم به این راحتی نیست 

فکر کنم چهار تا شاهد مثل رفتن سرمه در سرمه دان باید دیده باشن، یا طرف باردار شده باشه از بچه معلوم بشه

به این راحتی ها نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جالبه. قران میاید که وحی از خداوند به پیامبر هست. بعد اونقدر توش مشکل داره که باید اینهمه بعدش ادم ه ...

عزیزم شما باید مطالعاتتون رو بیشتر کنید 

اولا قرآن توضیح المسائل نیست،

دوما کتاب روانشناسی نیست

سوما،قرآن از اول در خطر تحریف بوده 

و باید حکم کلی  داده میشده که از تحریف دور میمونده 

برای همینه که همیشه قرآن و عترت باهم هستن 

تا هم از تحریف دور مونده بشه و هم  تفسیر و مفهموم قرآن بیان بشه.

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2731
این سنگسار هم به این راحتی نیست  فکر کنم چهار تا شاهد مثل رفتن سرمه در سرمه دان باید دیده باشن ...

این قسمت باردار شدن رو حذف میکنم چون فقط اولی رو شنیدم دومی رو باز احتمال هست با تجاوز باردار شده باشه 

یعنی زنی که تمکین نمیکنه رو باید کتک زد؟ والا تو کشورهای دیگه در روابط زن و شوهری، زن راضی نباشه تج ...

دوست خوبم یکی از مهمترین علت های ازدواج همین ارضای نیاز جنسیه ک مهمه واقعا. همونقد ک برامون مهمه شوهرامون خرجی بدن و نفقه و این حرفا خب تمکین کردن ک کار شاقی نیس. قرار باشه تمکین نکنیم،دست ب سیاه و سفیدم نزنیم چون وظیفمون نیس، بچه شیر ندیدم و بابتش پول بگیریم ک دیگ هیچی ...پس شوهرامونم برن چهارتا زن بگیرن ،نزارن از خونه بدون اجازشون خارج بشیم .

زندگی تعامله ن میدون جنگ.

جالبه. قران میاید که وحی از خداوند به پیامبر هست. بعد اونقدر توش مشکل داره که باید اینهمه بعدش ادم ه ...

چه مشکلی داره؟؟؟ همین کلمه ی ضرب در زبان عربی معانی متعددی داره.شما تاحالا به معانی متعدد کلمات دقت کردی؟؟؟..شما وقتی علم کافی درمورد یه چیزی نداری؛ میتونی اون رو کامل بفهمی؟؟؟ 

💚 اهل شکر تنها گروهی اند در عالم، که چشمان زیبابین دارند! زیبایی ها را می بینند و به زبان می آورند! تنها گروهی اند که آرامش بخش این و آنند، هم قدرت پرواز دارند و هم قادرند دیگران را با خویش؛ از زمین بلند کنند؛ درست شبیه خدا🧡       یا قابلُ..یا قابلُ...یا قابل...__می شود قبول مان کنی؟ اینجا آنقدر تنگ شده،آنقدر نا امن شده،آنقدر سنگ روی سنگ بند نیست، که فقط یک آغوش از جنس تو، توان دارد حالمان را خوب کند!... __می شود قبول مان کنی؟؟ همین قومی که روی زمین، هرچه راه بود؛ رفتند تا خود را به کوچه ای،خیابانی،شهری... به نام آرامش برسانند،اما نشد!... __می شود قبول مان کنی؟ این همه آدم نصفه و نیمه را... که همه بدون شما یک جای کارشان لنگ می زند!... __ می شود قبول مان کنی؟؟ چشمِ آدمیزاد، بیش از هزار سال است، که *انسانِ کامل* ندیده است!...   انسانی همه چیز تمام... انسانی تمام قد، شبیه*خدا*... قلب آدمیزاد نیز، بیش از هزار سال است، در آغوشی امن نَگریسته است!...__ می شود قبول مان کنی؛انسانِ تمام؟؟ ما بی تو ناتمام می مانیم... اللهم عجل لولیک الفرج❤📍 استاد شجاعی یه فهم دیگه از زندگی بهم داد، به بلندای آفتاب؛به زلالی آب @ostad_shojae ❤ 📍زندگی را دوست دارم ❤رهبرم❤ را بیشتر /📍 آرامش در چشمانت، آرامش قبل از طوفان💔 با هر قدمت می پیچید،فریاد یلی در میدان💔 عاشق که شدی،بی باکی💔 عشاق علی،بی ترسند💔از خاطره ات لرزانند💔 از اسم تو هم می ترسند!!💔حاج قاسم💔
2740
این سنگسار هم به این راحتی نیست  فکر کنم چهار تا شاهد مثل رفتن سرمه در سرمه دان باید دیده باشن ...

دقیقا 

یعنی باید با چشمشون خود عمل رو دیده باشن .

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

خانوم شما در حدی نیستید که برای قرآن اشکال پیدا کنید 

براتون گزارش زدم.

یعنی زنی که تمکین نمیکنه رو باید کتک زد؟ والا تو کشورهای دیگه در روابط زن و شوهری، زن راضی نباشه تج ...

بله خب اون کشور ها چیزی به نام مهریه هم ندارن

و اینکه مرد وظیفشه خرج زندگی و زن و بچه رو بده 

و اینکه زن میتونه حتی بابت شیر از شوهرش پول بگیره 

و حتی کار خونه هم وظیفه ی زن نیست

عزیزم اونجا زن و مرد باید پابه پای هم کار کنن

حالا این وسط مرد یه زن میگیره هم براش پول میاره بچه میاره 

کارای خونه رو هم انجام بده بارداری شیردهی زایمانو انجام بده 

پولشم بده شوهرر و خرج خودشم خودش بده

اینجا لاقل اگه زنی شاغله پولش برای خودشه وشوهر حق دخالت نداره 

تاپیک منم جنجالی نکن و حاشیه نرو

سوال من جیز دیگه است 

درغیر این صورت تشریف ببر بیرون از تاپیک من

الزَّانِيَةُ وَ الزَّانِي فَاجْلِدُوا كُلَّ واحِدٍ مِنْهُما مِائَةَ جَلْدَةٍ وَ لا تَأْخُذْكُمْ بِهِما رَأْفَةٌ فِي دِينِ اللَّهِ إِنْ كُنْتُمْ تُؤْمِنُونَ بِاللَّهِ وَ الْيَوْمِ الْآخِرِ وَ لْيَشْهَدْ عَذابَهُما طائِفَةٌ مِنَ الْمُؤْمِنِينَ «2»

هر يك از زن و مرد زناكار را صد تازيانه بزنيد. و اگر به خدا و روز قيامت ايمان داريد، در اجراى حكم خدا نسبت به آن دو گرفتار دلسوزى نشويد و هنگام كيفر آن دو، گروهى از مؤمنان حاضر و ناظر باشند.

نکته ها

احكام زنا بر اساس شرايط افراد متفاوت مى‌شود، در اين آيه فقط به يك صورت اشاره شده كه اگر مرد يا زن مجردى زنا كند، صد تازيانه مى‌خورد، ولى اگر كسى با داشتن همسر و دسترسى به او، مرتكب زنا شود، رجم و سنگسار مى‌گردد

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
چه مشکلی داره؟؟؟ همین کلمه ی ضرب در زبان عربی معانی متعددی داره.شما تاحالا به معانی متعدد کلمات دقت ...

باشه دوست عزیز. اصلا شما خوب میدونی همه چی رو. کسی که ذهنش رو بسته , دیگه بسته. اونوقت به هزار ترفند و دقل بازی با کلمات رو میاره که حرفش رو به کرسی بشونه در حالی که حقیقت همین جلوی روی شماست. اما اونقدر ترسناکه که باید چشمات رو به روش ببندی.

2706