2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم ربط داره خب کسایی که مذهبی ان و کتاب و اینا بیشتر خونده باشن باید خشونتشون هم کمتر باشه 🧐

یعنی فک میکنی کتاب خوندن مذهبی شدن؟ اکثرا پامنبری ان و تحت حرفای آخوندا که هرروز یکیش بولد میشه تو مجازی مذهبی ان

2731
اسی جان اول از همه اینو بدونید ک مذهبی بودن با روشنفکر بودن منافاتی نداره ک شما ب دوگروه تقسیم کردی، ...

نه منظور من این نیست 

ولی اینجا نمیخوام بحثو باز کنم دعوا میشه

البته اینا هیچکدوم دلیل موجهی برا زدم نیس  ...  تو اسلام فقط برا زنی که ز ن ا کرده اونم ...

اون زدنی هم که تو اسلام یه جا گفته شده (جاشو دقیق یادم نیست ولی مربوط به زناشویی بود فکر کنم بعد چند بار تذکر و قهر) تو احادیث گفتن اصلا جاش، قرمزیش نباید بمونه در این حد

خب میتونه زنا نکنه  ما داریم درمورد افراد معمول جامعه صحبت میکنیم لطفا حاشیه نرید

چه ربطی داشت ؟؟

من در جواب خانمی که گفته تو قرآن هست مرد در صورتیکه زن زنا کنه کتک میتونه بزنه اینو گفتم

لطفا پستها رو کامل بخونید بعد صحبت کنید یا اگه نمیتونید حرفی نزنید

این حدیث واقعیه دوستم؟  من چرا نشنیدم😂😂

😐😐😐میام براتا😂😂😂

رو حدیث های من عیب نزار😝

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍

من دوتا دایی دارم یکیش مذهبی یکیش غیرمذهبی، اونی ک مذهبیه واااااقعن خوش برخورده و الان ک پنج تا بچه و سه تا نوه داره خانمش میگه دست روم بلند نکرده هروقتم صداش رفته بالا جلو همه معذرت خواهی میکنه .من خودم دیدم ک دست خانمشو بوسید پیش ما.

دایی دیگم اما نگم براتون متاسفانه بااینکه در ظاهر ادم روشنفکرنمایی هست!!و اتوکشیده و چپه تراش،ولی ب قدری زنشو کتک زده و میزنه ک حد نداره. 

موارد زیادی دیدم. نتیجه کلیش برای خودم اینه ک ادم بددهن و فحاش و کتک کار،توی قشر مذهبیای واقعی واقعن واقعن کم تره. 

یعنی فک میکنی کتاب خوندن مذهبی شدن؟ اکثرا پامنبری ان و تحت حرفای آخوندا که هرروز یکیش بولد میشه تو م ...

کتاب نخوندن مذهبی شدن.

مذهبی بودن و کتابم میخونن

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
اگه پیدا کردی لطفا برام بفرست

در صورتی که زنی دارای شرایط احصان باشد و مرتکب زنا گردد بر اساس ماده ۲۲۵ قانون مجازات اسلامی مجازات رجم (سنگسار) خواهد بود در صورتی که امکان رجم وجود نداشته باشد با پیشنهاد دادگاه صادرکننده حکم قطعی و موافقت رئیس قوه قضاییه در صورتی که جرم وی با بینه ثابت شده باشد به جای رجم اعدام اجرا می گردد و اگر جرم او با غیر بینه ثابت شده باشد به جای رجم صد ضربه شلاق اجرا خواهد خواهد شد.

این حدیث واقعیه دوستم؟  من چرا نشنیدم😂😂

بفرما منبع😉😁 👇🏻👇🏻👇🏻

پیامبرصلى الله علیه وآله فرمود: «من در شگفتم از کسى که زن خود را مى زند؛ در حالى که خودش براى کتک خوردن، سزاوارتر است! زنانتان را نزنید که قصاص دارد». قال النبى صلى الله علیه وآله: «انّى اتعجَّب ممن یضرب امرأته و هو بالضرب اولى منها، لا تضربوا نساءکم بالخشب فان فیه القصاص»، (💕بحارالانوار، ج ۱۰۰ باب احوال الرجال والنساء، ص ۲۴۹، حدیث ۲۳۸💕). 

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍

هم خودم هم همسرم مذهبی ولی تا حالا نزده

بخادم بزنه منم میزنم خب😝😂

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
2706