2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اهل کجایی

نظر سنجی بذار که آمار بهتر دستت بیاد.

قفل هم کن.

آه از غمی که تازه شود باغمی دیگر 😭😭😭                                                             خدایا صبر بده به ما زمانی که لا نعلم الا خیرا  دیگر رو با بغض و گریه میشنویم،زمانی که دیگر ابراهیمی پشت سر نیست😭                                      تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2731
عزیزم کسایی که تفسیر میکنن با توجه به احادیث پیامبر و ائمه تفسیر میکنن تا تعارضی بین حرف قرآن و احاد ...

کلام پروردگاری که خود انسان رو آفریده و دانای دانایان هست نمیتونه توش شک و شبه باشه. قران برای همه انسان هاست. حتی اون چوپانی که در نقطه ای دور افتاده بدون دسترسی به مراجع و کتاب های مختلف حتما یه قران با خودش داره. میخونه و براساس اون عمل میکنه.

من نگفتم مذهبی ام اصلا هم دل خوشی از امثال بابای شما ندارم چه حق به جانب حمله هم کردی😂

منم همین رو میگم، اینجا یک تاپیک مذهبیه و دوستان دارن اطلاعاتشون رو رد و بدل میکنن و کسانی که قبول ندارن، میتونن به جای توهین، اصلا حضور نداشته باشن.... 

دوست عزیزم خوبه انسان کمی به چیزی که میگه فکر کنه، حمله کردی یعنی چی؟ حداقل ما مذهبی هایی که شما دل خوشی ازمون ندارید، از امثال افرادی مثل بابا هامون یاد گرفتیم به فرد مقابلمون چه مذهبی و چه غیره توهین نکنیم.... 

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍

اوایل زندگیم خواهراش روش خیلی سلطه داشتن و چند بار کتک خوردم😪اما وقتی فهمید اونا مقصرن و میخوان زندگیمونو تلخ کنن دیگه به حرفاشون توجهی نکرد

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
اون برای زنا نیست، سر همین مسئله زناشوییه که گفتم در حدی که قرمزی و جاش هم گفتن نمونه

نقل قول:

امام صادق علیه السلام دستشون مسواک بوده 

و وقتی ازشون درباره شدت  زدن پرسیدن مسواک رو زدند به شانه و گفتن در این خد.

آه از غمی که تازه شود باغمی دیگر 😭😭😭                                                             خدایا صبر بده به ما زمانی که لا نعلم الا خیرا  دیگر رو با بغض و گریه میشنویم،زمانی که دیگر ابراهیمی پشت سر نیست😭                                      تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
«و زنانى را كه از نافرمانى آنان بيم داريد [نخست] پندشان دهيد، [بعد] در خوابگاه‌ها از ايشان دورى كنيد ...

خب قرآن تفسیر داره عزیزم 

تفسیر این آیه هم گفته بودن با چوب مسواک ضربه ای که حتی قرمزم نشه جاش 

اونم زنی که به هیچ صراطی مستقیم نیست و #‍مشکل داره 

نه اینکه غذاش بد شده و چمیدونم به اقا گفته بالا چچشت ابروعه

بابام مذهبیه...خداشاهده تا حالا از گل نازکتر به مامانم نگفته...اطرافیان هم دیدم..اونا هم تاحالا دست رو زناشون بلند نکردن

💚 اهل شکر تنها گروهی اند در عالم، که چشمان زیبابین دارند! زیبایی ها را می بینند و به زبان می آورند! تنها گروهی اند که آرامش بخش این و آنند، هم قدرت پرواز دارند و هم قادرند دیگران را با خویش؛ از زمین بلند کنند؛ درست شبیه خدا🧡       یا قابلُ..یا قابلُ...یا قابل...__می شود قبول مان کنی؟ اینجا آنقدر تنگ شده،آنقدر نا امن شده،آنقدر سنگ روی سنگ بند نیست، که فقط یک آغوش از جنس تو، توان دارد حالمان را خوب کند!... __می شود قبول مان کنی؟؟ همین قومی که روی زمین، هرچه راه بود؛ رفتند تا خود را به کوچه ای،خیابانی،شهری... به نام آرامش برسانند،اما نشد!... __می شود قبول مان کنی؟ این همه آدم نصفه و نیمه را... که همه بدون شما یک جای کارشان لنگ می زند!... __ می شود قبول مان کنی؟؟ چشمِ آدمیزاد، بیش از هزار سال است، که *انسانِ کامل* ندیده است!...   انسانی همه چیز تمام... انسانی تمام قد، شبیه*خدا*... قلب آدمیزاد نیز، بیش از هزار سال است، در آغوشی امن نَگریسته است!...__ می شود قبول مان کنی؛انسانِ تمام؟؟ ما بی تو ناتمام می مانیم... اللهم عجل لولیک الفرج❤📍 استاد شجاعی یه فهم دیگه از زندگی بهم داد، به بلندای آفتاب؛به زلالی آب @ostad_shojae ❤ 📍زندگی را دوست دارم ❤رهبرم❤ را بیشتر /📍 آرامش در چشمانت، آرامش قبل از طوفان💔 با هر قدمت می پیچید،فریاد یلی در میدان💔 عاشق که شدی،بی باکی💔 عشاق علی،بی ترسند💔از خاطره ات لرزانند💔 از اسم تو هم می ترسند!!💔حاج قاسم💔
ن گلم در خصوص زن ناشزه است،زنی ک تمکین نمیکنه. ضمنا دوستان ،حکم سنگسار صراحتا توی قران نیومده اصلا. ...

یعنی زنی که تمکین نمیکنه رو باید کتک زد؟

والا تو کشورهای دیگه در روابط زن و شوهری، زن راضی نباشه تجاوز حساب میشه

کلام پروردگاری که خود انسان رو آفریده و دانای دانایان هست نمیتونه توش شک و شبه باشه. قران برای همه ا ...

در کتاب التفسیر الکبیر نوشته شده که منظور از «ضرب» در آیه‌های مربوط به زنان، کتک زدن و تنبیه بدنی آن‌ها نیست. بلکه منظور این است که مرد از زن و خانواده دوری کرده و آن‌ها را ترک کند. این گروه از مفسران معتقد هستند که باید تفسیر قرآن را از روی سیره و سبک زندگی پیامبر اسلام صلی‌الله علیه و آله درک کرد. پس وقتی پیامبر اسلام صلی‌الله علیه و آله در شرایط اختلاف با یکی همسران خود، او را نصیحت می‌کردند و وقتی به دستور آن حضرت اعتنا نکرد، مدتی از او دوری کردند، بنابراین مردان مسلمان هم برای تنبیه و تذکر همسر خود نباید متوسل به زور شوند. بلکه بعد از پند و اندرز، به جای تنبیه بدنی باید مدتی از آنها دوری کنند. به تعبیر این گروه از مفسران، اگر تنبیه بدنی و آسیب جسمی زنان ، سفارش خدا و راه مناسبی برای سر به راه کردن زنان سرکش و ناشزه بود، پیامبر اسلام صلی‌الله علیه و آله اولین فردی بودند که چنین شیوه‌ای را اجرا می‌کردند.

ببخشید شما تفسیر  اون آیه رو می‌خواستید؟ 

در اين مورد منم فكر ميكنم مذهبي هاي با ايماان(نه مذهبي هاي كلاه شرعي)

وحشيگري و خشونت كمتري داشته باشن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706