2737
2734
عنوان

مادرشوهرم غذایی ک دوس نداشتم و هی

| مشاهده متن کامل بحث + 1245 بازدید | 147 پست
خونت غذا بخور برو. آدم به میزبان که نمیتونه بگه فلان چیز دوست ندارم درست نکن. حالا چ لج کرده باشه چ ...

من نگفتم درست کنه یا ن ی روز صبح بحث غذا بود اون گفت قورمه سبزی دوس ندارم منم گفتم منم تون ماهی ،،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه بد ذات اگه بچه داري به هواي بچه غذا ببر خونه مادرشوهرت خودتم از همون غذا بخور اگرم بچه نداري به ...

ا۱لش اینه ک تون ماهی ک اونا میخورن من دوس ندارم شوره ،من هروقت میرفتم قبلش خونمون تون ماهی درست میکردیم با پلو میخوردیم ،اونجا اگه اونام اتفاقی اونو داشتن میگفتم ن تازه دیروز خوردیم من ی چیز حاضری میخورم ۰🤣🤣🤣 بیشتر سعی کردم نهارشام نرم ...ولی الان بدم اومده رفته گفته حریف بهارمیشم ، خوب منم حریفش میشم وقتای دیگه میرم منم دستشو تو هرکاری ک میکنه خوندم ،،چحوری حالیش کنم؟

2738
بگو اوا مامان گوشت مرغ نداشتین خوب میگفتین ما خریدیم براتون هر روز نمیتونین تن ماهی بخورین😂😂

اره الان دوتا تون ماهی روهم بذاری میشه ی دوتا رون مرغ حرید غذایدبهتری درست کرد ،،بیخودی ی چیز بی مزه میخورن 

عزیزم همونجا ک شنیدی پشت سرت حرف زده دقیقن به همونا بگو که مادر شد هر من ب عمد با من این کارا رو میک ...

اره منم دیگه عمدا نرفتم نهارشام یا وقتی رفتم ک ی غذای ویگه داشتن کو، ن ش سوخت ک دیگه نتونست اونو ب خورد من بوه 

اره الان دوتا تون ماهی روهم بذاری میشه ی دوتا رون مرغ حرید غذایدبهتری درست کرد ،،بیخودی ی چیز بی مزه ...

ن اینطوری بگو ک بهش بربخوره فک کنه تو فک میکنی،ندارن دیگ از این کارها نمیکنه

اون خواهرشوهرت منو یاد دخترخاله کوچیکم انداخت مامانش با زن داداشم زیاد راجب من و عیب هام صحبت میکنن ...

اخه زورم میاد دست کم گرفتن ،کلا ن تو این مورد تو هرموردی ،

بگو ضررداره ببین موهای دخترت همش ریخته و زیر چشاش سیاه شده یا همچین چیزی بگو غذاهای کنسروی سرطان زاس ...

اره اونم تا ۱۳ تومنی ما ی بار خریدیم ۲۵ تومن باز میشد بخوری اونی ک اوتا میخورن مارکش خوب نیس انقد شوره و بی مزه گوشتش سیاهه ،اصن ادم وتاقاشق ک خورد حالش بدمیشه فک کن با برنج درست میکنه برنج ب این گرونی با ی توماهی مسخره حروم میکنه زنیکه بچه

2706