2733
2739
عنوان

مادرشوهرم غذایی ک دوس نداشتم و هی

1245 بازدید | 147 پست

درست میکرد و بهم میداد ،بعدا من روزایی میرفتم ک شام و نهار نمونم یا شانسی غذاهای دیگه ای داشتن ، ی بار برگشت گفت اره دیروز ما همون غذارو درست کردیم خوردیم ،

ی بارم خواهرشوهرم ی عروسک گنده دستش بود بهم گفت میدونی این عروسک چی دوس داره گفتم چی گفت تون ماهی، همونی ک من خوشم نمیاد ،،

فک کنم رفته تعریف کرده واسه دختراش ک اره بهار گفت اون غذارو دوس ندارم اومدخونمون هی من درست میکردم میدادم ب خوردش ، ،ک اینام تیکه میندازن ،اما درعوض منم فهمیدم ک عمدا درست میکنه دیگه شام نهار نرفتم یا ی جوری رفتم ک ی غذای دیگه باشه ،، خواهرشوهرم رفته ی جا گفته مامانم (مادرشوهرمن)حریف عروسمون میشه ،من خوشحالن ک اذیت عروسمونو میکنه 

من چحوری حالیش کنم ک منم بخاطر همون اذیتاش و بچه بازیاش دیگه خونشون نمی موندم ؟؟

ب مسخره نگیریدا لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ب درک خودت ناراحت نکن خونشون نرو.بعد شام وناهار برین

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
2738
چه آدم بی معنی هست

اره ،ولی الان اون روز منطورش چی بود گفت ما دیروز خوردیم؟

اخه اونا هروقت اون غذارو میخوردن من فرداش میرفتم خونشون میخواس بگه تو دررفتی 🤣

یا نیخواست بگه ما این غذارو میخوریم اون روزام عمدی نبود؟

)یعنی نمیخواد من بفهمم اون هی از روی عمد اذیتم میکرده؟ خوب من ک فهمیدم 

چه بد ذات

اگه بچه داري به هواي بچه غذا ببر خونه مادرشوهرت خودتم از همون غذا بخور

اگرم بچه نداري بهترين كار اينه كه جلوي همسرت بگي خداكنه اين بار هم مامان تن ماهي درست نكرده باشن، اگر ديدي همون رو درست كرده بگو اگه ميشه يه كم پنير يا مربا يا هرچي كه داريد براي من بياريد من با نون بخورم

2706