2737
2734
عنوان

و باز هم خواهر شوهر🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 898 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا بعد از گفتن تمام حرفا انتظار داری باهات خوب بشه،؟؟؟؟ تو حتی شوهرتم خراب کردی پیش خواهرش

وقنی خواهرش به داداشش گفته سوهرم بو میده و تو گذاشتی کف دست خواهرع .. اون از داداششم قطعا ناراحت شده 

من موندم شوهرت چطور آدمیه که حرف تو رو به اون، حرف اونو به تو میگه 

سن مهم نیس . مهم اینه رفتارتو درست کنی بعد به فکر ازدواج باشی

دیدی یه بچه جیغ جیغ میکنه میگن باشه حق با توئه ساکت باش؟

مشکل از من نیس😕  برگشته حتی ب همسرم گفته مهدی چرا میخوای رسم و رسوم مارو بزاری زیر پات من مهریم۱۰۰بوپه باید مریمم۱۰۰باشه چرا میخوایید۶۰۰کنید

2742

عزیزم قشنگ داری ادب میکنی 😂😂

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
مشکل از من نیس😕  برگشته حتی ب همسرم گفته مهدی چرا میخوای رسم و رسوم مارو بزاری زیر پات من مهری ...

اگه مشکل از شما نیست چرا دیگه تاپیک زدی 

همین فرمون برو 

از آدمی که توی هفده سالگی ازدواج کنه انتظاری نمیشه داشت 

😁
مشکل از من نیس😕  برگشته حتی ب همسرم گفته مهدی چرا میخوای رسم و رسوم مارو بزاری زیر پات من مهری ...

مشکل از تو نیست . مشکل از شوهرته که میاد خر حرفیو میزنه بینتون کینه می‌کاره

الان چه لزومی داشت این حرفو به تو بگه . 

2738

همش اون میگه چرا مهریش بالاتر از من شه،چرا مریم حجاب نداره، بهم‌میگه داداشمونو ازمون گرفتی بهمون توجه نمیکنه همش واسه تو وقت میزاره،میگه شوهر من همشهریه اینا شده بو میده مهدی مریمم بو میده یا نه😕چون شوهرش بو میده منم باید بو بدم؟بهم میگه عشقتون بچه بازیه،میگه چرا شب یلدا مهدی باید بره پیش مریم من تازه عروسم باید میومد واسه من کادو می‌آورد

2706