2733
2734
عنوان

و باز هم خواهر شوهر🙄

898 بازدید | 70 پست

خواهرشوهرم ک میشه گفت خیلی باهاش اوکی نشدم چون هنوز فقط درخد خاستگاری ولی خب دوسه ساله میشناسیم همو،خیلی رو مخمه، رفته بود مبل نارنجی گرفته بود من ب نامزدم گفتم میشه ببینم،رفته ب خواهرش گفته عکس بده بعد فرستاده فرداش گفته مبلمو ب کی نشون دادی گفت مریم،گفته نظرش چی بود،اینم سیاست نداره راستشو گفته ک مریم‌گفته چ زشته چ بده نازنجیه و فلان بعد اونم گفته ب مریم چه چرا دخالت میکنه فوضولی میکنه فلان بسار،بخاطر این هم مبلشو فروخت از اون ب بعد هم منو تحویل نمیگیره حتی حسودیمو میکنه کافیه ب ی وسایلش بگم زشته 😕ی بار هم بحثمون شد گفت عشق تو مهدی بچه بازیه منم‌گفتم تو که۳۰سالته ازدواج کردی چ گلی ب سرمون زدی با شوهر بوگندون اخه ی سره میتد ب داداشش میگه شوهرم بود میده فلان بسار،بعد باز بهاطر این حرفم  شب مرد رفته بود کلی براش نیوا و ژیلت گزفته بود😂😂 و کلی اینجور دعوا ها داشتیم و الان ب وانمود من عزیزم ابجی‌میکنم،اونم خیلی تحویلم نمیگیره اصلا ،ولی بازم من تم دلم چیزی نیس سعی میکنم بهش هی پیام بدم ولی الان چند ماهه ک گذشته فک میکنم خیلی عاقل تر شدم با خودم میگم دیگه پیام ندم ک بگه چقد آویزون،از این ب بعد منم بهش پیام ندم خوبه؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5757747/دوست-داری-برگردی-عقب-یا-جلو?postId=173259748

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

نه انقد رک باش و هر چی از دهنت میاد بگو نه پیام بده ...

طرف هرچی از دهنش در میاد میگه بعد میگه چیزی تو دلم نیست چیزی تو دلت بود چیکار میکردی؟

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
2738

شوهرت کار رو خراب کرد تو باید جمعش میکردی.از این ب بعد لطفا مدیریت کن

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      

ببخشید ولی مقصر کاملا شما و دوست پسرت هستی، به شما چه رنگ مبل مردم

یه کم سیاست داشته باش و جلوی دوست پسرت حتی اگر چیز زشتیه نگو، بگو قشنگه مبارکش باشه

تخم کینه روکاشتی تو دلش

در مورد قضیه ی دوم هم باز شما حرفای زشتی زدی به بزرگترت

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو

عزیزم این مدلی روابطتو شرو کنی زندگیت میشه همش دعوا خیلی خییییلی اشتباه کردی که روابطتو اینطوری تنظیم کردی باهاشون ببخش رک میگم اما واقعا به تو چی چی خریده مبلش چطوریه چه رنگیه اصلنه اصلا کار نداشته باش اوکی؟یه جورایی به یه ورت حسابشون نکن طوری بی اهمیت باش که خودشون بیارن چیزی رو نشونت بدن و وقتی خم نظر خواستن لازم نیس نظر واقعیتو بگی بگو مبارکه همین.زیاد صمیمی نشو احترام بذار بهشون و نذار بهت بی احترامی کنن یه رابطه رسمی و محترمانه داشته باس

2706