2733
2739
عنوان

شما جای من بودید چه واکنشی نشون می دادید 🤨

| مشاهده متن کامل بحث + 831 بازدید | 52 پست
اسم همسر پاک میشه از شناسنامه اقا بعد طلاق

بچه چی 🤔 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
شما دختر بودی؟که با همسرت ازدواج کردی؟راهی نیست جز ادامه دادن

😐منظورت چیه؟ اه اه اه واقعا که شما باید پشت همجنس خودت باشی. اون طرف سه بار زن گرفته کسی نمیگه پسر بودی؟ اخی مرد شدی دیگه نمیشه کاری کرد بساز باهاش. این پوست نازک چرت چیه که زندگی و بهش بند میکنید؟ متاسفن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخوام نامزد اولش رو هم حساب کنم بچه زن دومش که یه پسر هست با ما زندگی میکنه و ۱۳ سالشه الان و اینکه ...

برو مشاور خوب باهمسرت البته 

اگ جواب نداد مجبور به ادامه زندگی نیستی

2728
فک کردی ما از پشت کوه اومدیم؟ حالا گیریم اسم زناشو از شناسنامه پاک کرده. اسم دخترشم میتونه پاک کنه؟ ...

لایک داری

تا این موقع بیدار بودن وسوتی گرفتن واقعا ایول داره مغزت😊😊

کاش میشد به گذشته برگشت به گذشته هایی که هنوز درآن سرشارم ازعشق، طراوت وشادابی و... خدایا یا گذشته را ازیادم ببر یا دوباره سرشار از عشقم کن میدانم که میتوانی 
اسم همسر پاک میشه از شناسنامه اقا بعد طلاق

نه والا. این قانون از کی اومده؟

اونی که تو عقد جدا بشه اگه دختر باکره باشه شناسنامه جدید بش میدن

ولی اقایی که چندبار ازدواج کرده و بچه هم داره اسم زن هاش رو پاک نمیکنن که

2738
اون نه پاک نمیشه فک کنم😐سرکاریم هممون😂

😂😂😂😂😂😂

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
نه والا. این قانون از کی اومده؟ اونی که تو عقد جدا بشه اگه دختر باکره باشه شناسنامه جدید بش میدن و ...

اسم بچه رو نمیدونم ولی من سال ۹۳ این اتفاق واسم افتاد از شناسنامه طرف همون موقع پاک شد اسمم ولی ب من گفتن باید گواهی سلامت بیاری تا اسم پاک بشه

قوی اما بی حس❄🖇
اون نه پاک نمیشه فک کنم😐سرکاریم هممون😂

بریم تاپیک بعدی 

خب پاشید مهمونی اینور تمومه😂😂😂

کاش میشد به گذشته برگشت به گذشته هایی که هنوز درآن سرشارم ازعشق، طراوت وشادابی و... خدایا یا گذشته را ازیادم ببر یا دوباره سرشار از عشقم کن میدانم که میتوانی 
2706