2733
2734
عنوان

شما جای من بودید چه واکنشی نشون می دادید 🤨

| مشاهده متن کامل بحث + 831 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم بنظرت طلاق راه خوبیه؟

اره🙂😐چرا نباشه؟ طرف ببین چ کرده با دروغ و فلان حالا ژنه که باید بخاطر یه بکارت بمونه ارزش خودشو بیاره پایین؟ بچه ای چیزی هم ک این وسط نیفتاده خداروشکر. 

2728

تازه اینکه شوهرم چندبار ازدواج ناموفق داشته خانواده اش یه جورایی طردش کردن البته شوهرم بداخلاق و بددهن هست هیچ کدوم از فامیلای نمیان خونمون 

وقتی مامان من میاد پیشم الان که بیست روز به زایمانم مونده این شوهرم اگه یه مسئله الکی هم پیش بیاد جلو مامانم هر چی ذهنش بیاد بهم میگه عصبی هست و تعادل نداره عصبانیتش رو کنترل کنه 

و اینکه مامانم یه هفته اومد خونمون کمک من دیروز رفت شوهرم دیشب از سرکار اومد خونه بلند گفت آخیش راحت شدم مادرت رفت بعد من تو دلم خیلی ناراحت شدم پیش خودم فکر کردم بچه زن دومش با ما زندگی میکنه یه نامادری دیگه هم با بچه از رو سرش رد شده من تو خونم راحت نیستم دارم حضور بچه زن دومش رو تحمل میکنم با اینکه من زن چهارم هستم بعد اون یه هفته نمیتونه مامانم رو تحمل کنه که مامان هم اومده بود کارآمد بکنه من حامله ام 

من موندم به چه دل خوشی باهاش زندگی میکنی 😐😐

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
2740
اره کلی ام دنبالش رفتم حتی المثنی ام خاستم بگیرم که شاید پاک بشه اسمش ولی گفتن نمیشه به هیچ عنوان&nb ...

ولی خواهرمن داشت طلاق میگرفت شوهرش میگفت بگوباکره ام ازد نکردیم اسمت پاک بشه از شناسنامم خواهرم ق نکرد

نه من موقع ازدواج دوم باید از محضر نامه بگیرم که شوهردومم اطلاع داره باکرع نیستم تا اسم برداشته بشه

من زن داداش خودم مطلقه هست.

برا برادرم خیلی مهم بود که اسم اون اقای قبلی تو شناسنامه ش نباشه ولی هیچ کاری نتونستن انجام بدن با اینکه پارتی بزرگ هم داشتن . الان اسم اون شوهر قبلیش هنوز تو شناسنامه زن داداشم هست.

همین چند ماه پیش ازدواج کردن

واسه من خیلی سخته که این پسر ۱۳ سالشه پیش من زندگی میکنه و شوهرم بددهن هست وقتی عصبانی میشه فهش های رکیک میده با این کارش به سرم میزنه بدم خونه مستقل اجاره کنم تا دیگه پسرش تو زندگیم نباشه 

ولی خواهرمن داشت طلاق میگرفت شوهرش میگفت بگوباکره ام ازد نکردیم اسمت پاک بشه از شناسنامم خواهرم ق نک ...

نه تو گوگل ام برنید متوجه میشید که پاک میشه خیلی راحت از شناسنامه آقا ولی خانم نه شاید جدیدا قانونشون عوض شدت پاک نمیکنن از شناسنامه اقا اطلاع ندارم

قوی اما بی حس❄🖇
2706