2703
2553

روز اولی که شوهرم اومد خواستگاری گفت یه بار ازدواج ناموفق حالا داشته که حاصلش یه پسر هست، ما با وجود مخالفت خانوادم ازدواج کردیم 

بعد اینکه ما دوران نامزدی زیادی نداشتیم سرجمع یک ماه و نیم نامزد بودیم من اول زندگیم یه بارداری ناموفق داشتم که تا ۸ ماه کامل پیش رفت

بعد اینکه تو همون دوران بارداریم دست شوهرم رو شد که به جز اون ازدواج ناموفقش که گفته بود یه ازدواج دیگه ای هم بعد اون داشته که از اون زندگی هم یه دختر داشته وقتی من با اون خانم حرف زدم متوجه شدم قبل این دوتا ازدواج یه بار هم با یکی به مدت شش ماه عقد کرده 

یا خدا

ماشاا..... چه فعاله 

تنوع طلبه؟

کاش میشد به گذشته برگشت به گذشته هایی که هنوز درآن سرشارم ازعشق، طراوت وشادابی و... خدایا یا گذشته را ازیادم ببر یا دوباره سرشار از عشقم کن میدانم که میتوانی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

تو این گرونی دست زن گرفتنش خوبه ها 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
شما دختر بودی؟که با همسرت ازدواج کردی؟راهی نیست جز ادامه دادن

خخخخ اسم کاربریت فقط وای 😂😂😂😂

اگر عقل امروزم را داشتم ، کارهای دیروزم را نمی کردم ولی اگر کارهای دیروزم را نمی کردم ، عقل امروزم را نداشتم !

بخوام نامزد اولش رو هم حساب کنم بچه زن دومش که یه پسر هست با ما زندگی میکنه و ۱۳ سالشه الان و اینکه تربیت این بچه یه طوری هست که من اصلا قبول ندارم و اینم بگم شوهرم به شدت بددهن هست که پسرش هم عین اون رفتار میکنه این بچه اصلا از من حساب نمیبره 

حالا بنظرتون من که زن چهارم این آقا حساب میشم وظیفه دارم بچه زن دوم رو نگه دارم؟؟؟

اینم بگم شوهرم واسه کوچکترین مسئله جلد پسر ۱۳ سالش به مادر و پدر من بهش میده و حرفهای خیلی زشت و رکیک میگه اصلا نمیگه یه پسر نوجوان از زندگی سابقش تو خونه هست و هیچ رعایت نمیکنه دهنش هرز هست

2714
شما دختر بودی؟که با همسرت ازدواج کردی؟راهی نیست جز ادامه دادن

چرا 

یعنی با ادمی که مسئله به این مهمی رو پنهان کرده باید ادامه بده

کاش میشد به گذشته برگشت به گذشته هایی که هنوز درآن سرشارم ازعشق، طراوت وشادابی و... خدایا یا گذشته را ازیادم ببر یا دوباره سرشار از عشقم کن میدانم که میتوانی 

فک کردی ما از پشت کوه اومدیم؟ حالا گیریم اسم زناشو از شناسنامه پاک کرده. اسم دخترشم میتونه پاک کنه؟ گزارش بزنید. نصف شب دیونه ها حمله میکنن به سایت

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
فک کردی ما از پشت کوه اومدیم؟ حالا گیریم اسم زناشو از شناسنامه پاک کرده. اسم دخترشم میتونه پاک کنه؟ ...

راست ميگى🤔

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى
2706