2737
2739
زيست عزيزم

میخوای چیکاره بشی 🥺

امروزفهمیدم که فهمیدن دراین دنیا  تلخ ترین وبدترین حقیقت هستی است.‌ ای کاش ندانی! امروز نبایددانا باشی که دانایی ات  تیشه ای بر رگ های نازک وکلفت گردنت می شود! ای کاش نمیدانستم که میدانم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
۲۲ سالمه و مجرد دانشجوام  بنظرم دو سه سال دیگه خوبه البته اگه موقیت مناسبی برام پیش بیاد

چی میخونی میخوای چیکاره بشی

امروزفهمیدم که فهمیدن دراین دنیا  تلخ ترین وبدترین حقیقت هستی است.‌ ای کاش ندانی! امروز نبایددانا باشی که دانایی ات  تیشه ای بر رگ های نازک وکلفت گردنت می شود! ای کاش نمیدانستم که میدانم!
2738

من ۲۲سالمه هجده سالگی نامزدکردم قبلشم باشوهرم باهم بودیم من خیلی راضیم موقعیت خوبم خیلی بود وقطعا اگ مجرد بودم هنوز میومدن ادمای خوب واوکی اماراضیم کاملا خداروشکر

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
لطفا همه جواب بدن تا اونايى كه تو موقعيت الان يا قبلا ما هستن بتونن راحت تر تصميم بگيرن كه چى ب ...

26 شوهرم خواستگاری کرد 27 نامزد کردیم 28 ازدواج کردیم 29 بچم بدنیا اومد 😑😑 خوبه راضی ام زمانش خوب بود ولی شوهرم میگه کاش زودتر می اومدم باهات ازدواج میکردم 😅

متأسفانه بیشتر مردم «تحمل کردن» را آسان‌تر از «تغییر دادن» می‌پندارند ...
دختر تا تو اجتماع باید موقعیت ازدواجش بسنج صبر کردی درست تموم شد هرچند ازدواج قسمت اگ باشه بقول ماما ...

خب عزيزم توى دانشگاه هم اون فردى كه من ميخواستم نيومد براى ازدواج

كارِ خدا نشد نداره😍🤲
2706