2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من 15 سالمه نه به خواست خودم مجردم 

حدودا نمیتونم بگم کی 

چون باید به یه جایی برسم دستام تو جیب خودم باشه به هیچکی محتاج نباشم بتونم هر مشکلی پیش اومد از پسش بر بیام خسته نشم هیچوقت جا نزنم انوقت ازدواج میکنم 

امروزفهمیدم که فهمیدن دراین دنیا  تلخ ترین وبدترین حقیقت هستی است.‌ ای کاش ندانی! امروز نبایددانا باشی که دانایی ات  تیشه ای بر رگ های نازک وکلفت گردنت می شود! ای کاش نمیدانستم که میدانم!
2738

۱۹ سالمه میخواستم ۲۵ اینا ازدواج کنم ، ولی الان شرایط برام سخت شده تو خونه خودمون و حس میکنم تو یه محیط دیگه بیشتر پیشرفت میکنم ، به همین دلیلی میخوام با کسی که دوسش دارم نامزد کنم 

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 

عزيز به خواستگار راه دادن يا ندادن نيست .مامان من از ٢٢سالگي به بعد اجازه داد خواستگارا بيان.هنوز هم فرد مناسبم پيدا نشده.فعلا هم تصميم دارم آزمون استخدامي قبول شم تا خيالم از بابت كار راحت شه بعدش ازدواجم ان شاءالله ولي درهرصورت بايد زمانش برسه كه فقط خدا ميدونه 

خداوند تكليف فردا را از ما نميخواهد،آن وقت تو به فكر فردايي؟
2706