2737
2734
عنوان

رفتار صحیح با فرزند

484 بازدید | 43 پست

وضع مالی خوبی ندارم مدام کم میارم تو خرج خودم موندم بچه ام هم هر روز یه چیز جدید میخواد گیر میده که باید حتما بریم بیرون بخریم اگه قبول نکنم گریه میکنه شما چطور جواب بچه هاتون و میدید چطور ارومش میکنید این خیلی اصرار میکنه  و سریع گریه میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ان شاالله اوضاعتون بهتر میشهه .ی چیز کوچیک مث مداد یا شکلات بخر بگو امروز خرید کردیم حالا تا ی دفعه دیگه.یا یچیز خریدی بگو فقد ی دونه نمیشه چنتا وسیله .من گاهی پول همرام هس ولی بش میگم ی چیز ک یاد بگیره 

من نمیدونم اما شنیدم هیچ وقت به بچه نگین نمیتونم بخرم چون پول ندارم 

پس چطور ارومش کنم خب اگه داشتم براش می خریدم آخه ایشون هم هر چی میبینه میخواد

ی قلک براش بخر هر چیزیو دوست داشت بهش هر روز پول بده بگو جم کن هر وقت پولش جم شد باهم میریم میخریم هم ناراحت نمیشه از نخرید واینکه اصول زندگی یاد میگیره واسه پس انداز

شاد باش چنان که آوازه ی شاد بودنت طوری در شهر بپیچد که رو سیاه شوند کسانی که بر سر دیدن نگاه غمگینت شرط بسته اند 
پس چطور ارومش کنم خب اگه داشتم براش می خریدم آخه ایشون هم هر چی میبینه میخواد

بچه هست دیگه 

میتونی بگی بعدا میخرم بعد دوتا مغازه پایین تر یه چیز ارزون پیدا کن که بچه خوشش بیاد 

حتی شده خوراکی یا یه اسباب بازی کوچولو 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2738
منم هرچی بخوادمیخرم ازخودم میزنم دلم نمیادنه بگم چه میشه کرد دلم میسوزه میگم بچه چه گناهی کرده

ایشون هر چی ببینه میخواد عذابم میده نمیدونم چطور رفتار کنم

ان شاالله اوضاعتون بهتر میشهه .ی چیز کوچیک مث مداد یا شکلات بخر بگو امروز خرید کردیم حالا تا ی دفعه ...

تو خیابون جیغ میکشه تو خونه جیغ میکشه اصلا آروم نمیشه اینقدر جیغ و داد میکنه تا بخریم همه چی هم میخواد هر چی ببینه میخواد 

ولی خب مادرا همیشه از خودشون میزنن چ کنیم خواهر اوضاع هیشکی خوب نیس .فقد بش نگو پول ندارم .خیلی دل م ...

اره از خودم میزنم براش  میخرم اینجور اشتباه کردم که انتظار بیشتر هم داره 

خیلی اذیتم میکنه امروز به شوهرم گفتم چند دقیقه از خونه ببرش بیرون نمیتونم دیگه تحملش کنم مشکلات مالی اعصاب برامون نگذاشته بچه ها هم هر روز یه چیز جدید میخوان دلم نمیخواد از خونه پا مو بگذارم بیرون با بچه 

اره از خودم میزنم براش  میخرم اینجور اشتباه کردم که انتظار بیشتر هم داره

حتی اگر داشتی هم درست نبود در مقابل جیغ جیغش کوتاه بیای من دخترم میبرم فروشگاه عصبی نمیشم بگم حتما اینو میخرم دیگه هیچی میگم پاستیل میخوای یا کیک کدومو خودش انتخاب میکنه هرچی هم بگه ی ن قاطع میشنوه میره خونه یبار کلی جیغ زد دستش گرفتم با آرامش گفتم سرم درد میکنه برو تو اتاق گریه هات بکن بعد بیا بیرون خدا شاهده دوسالش بود بعدش کم کم درست شد.بخدا تربیت بچه از خودش عزیز تره.البته گاهی هم واقعا آدم نداره جیگرش کباب میشه واسه بچش میدونم. واقعا سخته خدا نصیب کافر هم نکنه

2706