2733
2734
عنوان

رفتار صحیح با فرزند

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 43 پست

عزیزم بچه ی شما فهمیده سلاحش برای رسیدن به هدفش چیه. واسه همین جیغ میزنه تا به خواسته اش برسه یبار براش توضیح بدید که الان نمیتونید براش بخرید ولی تو یه فرصت مناسب حتما براش خرید میکنید. اینو با ارامش بهش بگید نه با گریه یا ناراحتی یا داد 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرمنم کوچیک که بود میدونست با گریه و جیغ براش میخرن و حتی الانم که بزرگ شده با گریه و داد و بیداد خواسته هاشو میگه! اگه بچتون و تربیتش براش مهمه در مقابل گریه و جیغاش بی تفاوت باشید تا بدونه همیشه جیغاش کار ساز نیست!

عزیزم بهم بگو با جیغ و فریادش چه کنم

توجه نکن.آروم بگو من صدای بلند را نمیشنوم هروقت آروم صحبت کنی میشنوم.بعد هم بش بگو برو تو اتاقت گریه کن هروقت گریه هات تموم شد و گفتی ببخشید میتونی بیای بیرون.کلا دو سه بار اتفاق میفته و راحت میشی

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
2728
بچه هست دیگه  میتونی بگی بعدا میخرم بعد دوتا مغازه پایین تر یه چیز ارزون پیدا کن که بچه خوشش ب ...

کلا تو اصول تربیت باید حتی اگه داشته باشی هم از هر ۵ تا خواسته ۳ تاشو تامین کنی یه دونشو موکول کنی به آینده ویه دونشو کلا نخری

من یه ترانه سرام ،اگه کسیو میشناختید که خریداری کنه لطفا بهم اطلاع بدید🥰🥰🥰
خیلی اذیتم میکنه امروز به شوهرم گفتم چند دقیقه از خونه ببرش بیرون نمیتونم دیگه تحملش کنم مشکلات مالی ...

باید یادش بدی رفتارش بده چند سالشه آخه منم بجه دارم کافی بفهمن از داد وحئع گریشون میترسی تسلیم کارت زار 

پیج رویا نوری دنبال کن و قسمت کودکان عضو شو دوتا پیج داره 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
اصلا خجالت نکش  هر کی نگاهتون کرد با ارامش  لبخند بزن اگه بخوای با جیغش به خواسته ش تن ب ...

ایشون هم دقیقا همین طور هست ممنون پس باید روی رفتار خودم بیشتر کار کنم و نسبت به جیغ ها بی تفاوت

2738

تو خیابون هم اگه جیغ زد تنبیه ش کن بگو چند چند روز از خونه بیرون نمیریم.کلا باید خودتو به بیخیالی بزنی تا واسه حلب توجه جیغ و داد نکنه!

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
ایشون هم دقیقا همین طور هست ممنون پس باید روی رفتار خودم بیشتر کار کنم و نسبت به جیغ ها بی تفاوت

دقیقا 

ووقتی گریه میکنه در کمال خونسردی بگو وقتی گریه کنی خبری از چیزی نیست 

با اگه جیغ میزنه در کمال خونسردی بگو تا وقتی که ااد وبیداد باشه  به چیزی گوش نمیدم 

اینکه میگم خونسردی واسه اینه که کاملا مطمعن بشه رفتارش رو شما اثری نداره

من یه ترانه سرام ،اگه کسیو میشناختید که خریداری کنه لطفا بهم اطلاع بدید🥰🥰🥰
درسته.لوس شده 

راستی جلوی خودش هم هرگز از این رفتارش واسه کسی حرف نزن حتی یه مدت ازش تعریف نکن.بچه ها خیلی حواسشون هست

در حد خوراکی دارم براش میخرم متنوع مشکلی هم ندارم ایشون انواع اسباب بازی میخواد هر روز هم درخواست ها ...

بگو جیغ میزنی متوجه نمیشم آروم حرفت رو بزن تا بخرم چندبار امتحان کنی درست میشهه

بر اساس توانایی مالیتون براش پول تو جیبی اختصاص بدید و بهش بگید که تو  توی این هفته میتونی این اندازه خرید کنی اگه چیزی می خواست که قیمتش بیشتر از مقرری هفته اش بود پس انداز رو یادش بدید و بگید که باید تا چند هفته پولاشو جمع کنه تا بتونه اونو بخره وقتهایی هم که کارای خوب انجام داد مبلغی رو به عنوان جایزه بهش بدید