2410
2553
عنوان

رفتار صحیح با فرزند

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 43 پست
حتی اگر داشتی هم درست نبود در مقابل جیغ جیغش کوتاه بیای من دخترم میبرم فروشگاه عصبی نمیشم بگم حتما ا ...

در حد خوراکی دارم براش میخرم متنوع مشکلی هم ندارم ایشون انواع اسباب بازی میخواد هر روز هم درخواست های بیشتری داره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پس چطور ارومش کنم خب اگه داشتم براش می خریدم آخه ایشون هم هر چی میبینه میخواد

عزیزم هرچی میخوای واسش بخری بذار پاداش یه کارخوبش بخر.مثلا بگو ستاره بت میدم ده تا که شد یه چیز میخرم.بعدشم بچه باید نه هم بشنوه گاهی بگو فعلا شرایط نیست یه بار دیگه

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
2720
2714
بیرون جیغ میکشه خجالت می کشم از نگاه مردم 

اصلا خجالت نکش 

هر کی نگاهتون کرد با ارامش  لبخند بزن

اگه بخوای با جیغش به خواسته ش تن بدی بیچاره ای 

دختر منم کوچیک بود 

روی سنگفرش یا اسفالت خیابون جلوی مغاره دراز می کشید و جیغ میزد منم بی تفاوت از کنارش رد میشدم

چند بار میش اومد چن نفر پرسیدن چی می خواد 

گناه داره اینجوری جیغ میزنه 

گفتم بهونه می گیره الکی 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
تو خیابون جیغ میکشه تو خونه جیغ میکشه اصلا آروم نمیشه اینقدر جیغ و داد میکنه تا بخریم همه چی هم میخو ...

فهمیده کوتاه میای جیغ میکشه بذار دوهفته جیغ بزنه بهش بگو هروقت با صدای آروم گفتی میخرم

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
بیرون جیغ میکشه خجالت می کشم از نگاه مردم 

قبل از بیرون رفتن باهاش اتمام حجت کن بگو امروز مثلا فقط یه بستنی میخرم اگه گریه کنی دیگه فروشگاه نمیریم  وبرمیگردیم خونه من یه بار این روش رو برای دخترم بکار بردم جواب داد

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨
در حد خوراکی دارم براش میخرم متنوع مشکلی هم ندارم ایشون انواع اسباب بازی میخواد هر روز هم درخواست ها ...

به نظرم لوسش کردین واسه همون خوراکی هم حد بذاری بد نیست بگو دوتا چیز بردار.زیادی همه چیز در اختیارش باشه بعدا ضربه میخوره

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
2706