2737
2734
والا من به صبوری و خانمی همه جا معروفم.اما تایم تغییرات هورمونیم(عادت) بلانسبت سگ میشم... خودداری و ...

منم بودم ولی جلو خودم گرفتم نمیشه ک ۲۰روز ماه گل بلبل باشبم بقیه اینطوری جورش شوهرم بچم بکشن همین امروز رفتم زیر پتو گریه کردم کسی نبینه قبلا بشدت بروز میدادم اینطوری فقط خودم ناراحتم اما بروز بدم ۳نفر بعلاوه مردم خسته میشه بمرور

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب یادمه شما مشکلات زیاد داشتین و تفاهم نداشتین . ولی ما خیلی عاشق هم بودیم مشکل خاصی هم نداشتیم ولی ...

دییشب اصلا دکتر هلاکویی میگفت مردی که وابسته به خانوادش باشه اصلا عاشق شما نیست دروغ میگه بله درسته منم لجم میگیره شوهرم سر اونا میخواد منو بزنه. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

گلم خودت که پسر حامله ای نکن این کارا یه ساندویچ ناقابل که دیگه دعوا درست کردن نداره خدا آدمها امتحان میکنه مگه قراره همه مثل هم باشن اینجوری سنگ رو سنگ بند نمیشه تو بزرگواری کن و باخدامعامله کن

2731
گلم خودت که پسر حامله ای نکن این کارا یه ساندویچ ناقابل که دیگه دعوا درست کردن نداره خدا آدمها امتحا ...

آخه بزرگواری هم کردم یه بار همین چند ماه پیش خانوادش اومدن اینجا دکترشون بردم دو روز جلوشون گذاشتم و برداشتم اما چشم تو روشون نبود. 

دییشب اصلا دکتر هلاکویی میگفت مردی که وابسته به خانوادش باشه اصلا عاشق شما نیست دروغ میگه بله درسته ...

اینجور آدمای وابسته به خانواده که اسمشون بچه ننه هست اصلا نباید ازدواج کنن چون درست بشو نیستن. یه بارهم من لجم گرفت ازش برگشتم بهش گفتم تو رو هنوز مادرت باید پوشک کنه و شیر بخوری چون بزرگ نشدی 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
خدا بیامرزه پدر و مادرتو. چطور من بی حیام که زورم اومده؟ اما مردی که پارسال واسه خونواده من که اومده ...

خیلی سخته خیلی. من درکت میکنم. دقیقا میفهممت

الان روز مادر نزدیکه، میخواد عیدی به همراه کادوی روز مادر یه پول خوب بزاره چیز قشنگ بخره اما برا مادر من زورش میاد. درحالیکه من خودم خیلی چیزا نیاز دارم. برا خواهرش الان ۳ ساله ازدواج کرده هر سه سال عیدی گرفته چیزایی که من ندارم و برامم نگرفته تابحال. ازش متنفرم

خدایا شکرت منم مامان شدم♥️🧡🌹 میدانم که مرا هم میبینی خدای مهربانم.....
2740
بله متاسفانه.  و حق بدین همین امروز قبل این که خانوادش بیان گفتم خوبه الان منم اسم باباتو سبک ...

پس شما از قبلش جبهه گرفتی و دنبال داستان بودی!!!

شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟! من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم...🙂🙂
با پکنیک پختن؟

آره با پیک نیک اما رو به این بی شرف نزدن. بعد غذاشونو آوردن اینجا خوردن اما آقا نگران بود که زود برن که از خونه باباش عقب نمونه. 

دیگه سعی کنید از الان به بعد خیلی با گذشت رفتار کنید عزیزم ببخشید اینو میگم، ولی انقدر مامان من مام ...

آفررررین بر شما و صد آفررین بر همسر با درکتون

🌷اللهم صل علی محمد و آل محمد🌷
آفررررین بر شما و صد آفررین بر همسر با درکتون

ممنونم عزیزم😄🌹

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜