2733
2739
عنوان

کسی هست بخاطر قد شوهرش خجالت بکشه

| مشاهده متن کامل بحث + 5167 بازدید | 251 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا  چرامیخوای بری

میخوام....بفهمن پادشاهه منم ،بپا که زیرپام فشارت ندم👎،میخوام همه اونا که ذهنشون نجسه ببازن،میخوام پره رقص باشه اصلامجلس جنازم.....اری تشرکافی نیست،گاهی برای خراب کردن هیولای خودساخته توپ ها اتش لازم است،وبرای خاموش کردن اتش خودسوزانده سیل ها اشک،گرجهنم میروی مردانه روووو.......👎👎👎

خانوما معمولا موقع انتخاب ب این مسایل دقت میکنن.‌بعدش دیگه مهم نیست.‌ یعنی مثلا اکه برای من مهم باشه، با مرد قد کوتاه ازدواج‌نمیکنم. ولی وقتی ازدواج کردم، اولا ک یعنی مهم نبوده اتقدر. دوما ک خانوما ب مرور ازرحالت بصری تغییر میکنن. ب قولی خانوما با گوش عاشق میشن نه چشم. دیگه عیب های ظاهری هنسر رو نمیبینن. ب قولی، محبوب زیبا ست براشون. زیبا محبوب نیست. اگه عاشقربشن، حله. عاشق شدتشونم ب چشم لزوما نیست. با حرف و رفتار بیشتر عاشق میشن. 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2728
قدشون چندتاست البته که مرد بلند باشه بهتره اما ببین اگه عشق واقعی باشه وطرف شعور واخلاق داشته باشه ق ...

من خودم مرد ه ام حاجی ۱۷۰ تاست 🙁

#کاربر_اقا_هستم.                    بجای زیاده گویی و تکرار مکررات لایک میکنم ❤

من قدبلند دوست دارم خودمم قد بلندم ... شوهرم متوسط محسوب میشه ک همقد منه .... و البته یکی دوسانت کوتاه تر... ولی من عاشقشم و ن ناراحتم ن خجالت زده ... کلی هم حال میده ...برا بوسیدن نمی‌خواد قدبلندی کنم 😂😂😂 

2738

کوتاه و بلنو بودن قد همسر اصلا مهم نیس.

ولی جدیدا عقل مردم به چشمشونه.

حداقل باید از همسرتون ۱ سانتی متر هم بلند تر باشید جوکر جان.

البته.

اگه همسرتون به خاطر کوتاهیتون سرکوفت بزنه.زن زندگیتون نیس.

Tired:)