2733
2734
عنوان

کسی هست بخاطر قد شوهرش خجالت بکشه

| مشاهده متن کامل بحث + 5167 بازدید | 251 پست
ولی در کل نگران نباشید اتقدر دختر ریخته بدون شوهر موندن ک حاضرن برن حتی زن دوم بشن از بی شوهری دیگ ...

شماواقعاخانم هستید؟یه نگاه به کامنتی که گذاشتیدبندازید این حجم ازتوهین تودوسه تاجمله واقعامعرکست

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شماواقعاخانم هستید؟یه نگاه به کامنتی که گذاشتیدبندازید این حجم ازتوهین تودوسه تاجمله واقعامعرکست

اره خانمم ولی خب واقعیت جامعه س دیگه متاسفاته

دختر خانوما تا سنشون پایینه ب چیزای الکی گیر میدن ستشون ک میره بالا و میینن شوهر نیس با هر شرایطی راضی میشن

فرزند عزیزم مامان عاشقته♥
2731
منم ۱۶۰ شوهرم ۱۹۰ فک کنم هست هیکلی همش بهش میگم چقد من کوتاهه قدم مگهنه میگه تو قدت ایده اله بغلی هس ...

اتفاقا شوهر منم بهم میگه توبغلی هستی و تو بغلم گم میشی. 😍😍😍

برای سلامتی پدرم و برگشتش به خونمون یه صلوات مهمونم کنم😔🌹

عزیزم من ازدواج نکردم و مجردم اما با اقایی دوستم و انشالله قصدمون ازدواجه.۱۷۰ قدش من پاشنه بلند بپوشم ازش بلندترم اما تابستونا میپوشم باهاش قدم میزنم.اصلا اصلا قدش برام مهم نیست حتی دوستامم چیزی نگفتن.من حتی عاشق قدشم هستم😅😅 به نظرم اول عشق و دوست داشتن مهمه بعد اخلاق بعد وضعیت مالی بعد چهره و قد.

2738
عزیزم من ازدواج نکردم و مجردم اما با اقایی دوستم و انشالله قصدمون ازدواجه.۱۷۰ قدش من پاشنه بلند بپوش ...

ممنون میشه برای این تاپیک گزارش بزنید 🙏

ممکنه یه خانوم با این موضوع مشکلی نداشته باشه ولی اینارو ببینه .. روش حساس بشه 

تعطیل 
عزیزم من ازدواج نکردم و مجردم اما با اقایی دوستم و انشالله قصدمون ازدواجه.۱۷۰ قدش من پاشنه بلند بپوش ...

پیامت خیلی مثبت بود .. بیشتر از اون چیزی که فکر کنی تاثیر روم گذاشت خدا خیرت بده 

تعطیل 
من‌ ملاکم قد بلتدی بود واسه ازدواج الان هیچی ندارم فقط ی شوهر قد بلتد دارم😑

دقیقاا منم ۵ماه ازدواج کردم فقط فقط ی شوهر دارم که قدداره قیافشم خوبه ولی هرروز خیانت میبینم الان میخوام طلاق بگیرم خودمم قدم بلنده گفتم بدونید قد اصلا ملاک نیست