2737
2734
عنوان

پیام داده ببخشید کره بز :|

| مشاهده متن کامل بحث + 1140 بازدید | 72 پست
ولی عجب بچه ایه اون، گفتی ۱۴ سالشه! چرا باید به شوهرت بگه 

شوهرم خودشو باهاش خیلی قاطی میکنه. نابود شه پسره ایکبیری    اصن نمیفهمه چی میگه خیلی اوقات از این اتفاقا افتده. نمیفهمه

ميدونين من كيم؟ هموني كه نسبت به جاريش حسودي ميكرد چون خيلي زرنگه ولي من تنبل و گشاد 😭  خدايا اگه منو زرنگ نميكني اونو تنبل كن 😭 
بچه خواهر شوهرت چند سالشه؟  چقدر پرروعه من بودم میزدم تو دهنش بیشعور رو

اگه باباش نبود میزدمش صدا سگ بده. 

ميدونين من كيم؟ هموني كه نسبت به جاريش حسودي ميكرد چون خيلي زرنگه ولي من تنبل و گشاد 😭  خدايا اگه منو زرنگ نميكني اونو تنبل كن 😭 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه خواهر شوهرت چند سالشه؟  چقدر پرروعه من بودم میزدم تو دهنش بیشعور رو

من میدونم کلاس ششمیه فکر کنم میشه 13 14 ساله

بازم؟؟؟

باز اومدی که خواهر

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
2738

دعوت هستین به تاپیک اخرم نذر حضرت زهرا

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
بنظرم برو خونه ولی بگو بخاطر درک و شعور پدر مادرت اومدم ک عذرخواهی کردن و منم ب احترامشون اومدم  ...

اره خیلی از بی محلی بدش میاد ولی فکر کنم یه کم دیگه بمونم و  بعدش برم بی محلی کنم   

پررو بی ادب 😠

خیلیییییییییییییییی خیلیییییییییییییییییییی. اگه به خاطر اولین نوه بودن و پسر بودنش بهش رو نمیدادن اینقدر بیشعور نبود   

باید یکی خوابوند تو دهن اون بچه ی اشغال صبر کن بیاد بیافته به پات نرو که بعدا پشیمون میشی

بابا کلاس شیشمه 😐بچه ای بیش نیست الان پسر دایی من پنجمه کاملا مثل ی بچه که عقلش کامل نیسته هنوز دارن اسباب بازی باری میکنن چی چی بزنن تو گوشش😐

2706